Dzisiaj jest poniedziałek, 04 lipca 2022 r., 185 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

Jak informuje nas rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach, podkom. Jacek Wójcik większość działań funkcjonariuszy policji na drogach powiatu to zatrzymania użytkowników ruchu drogowego będących w stanie nietrzeźwości. Niestety osób prowadzących na podwójnym gazie wciąż przybywa. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2017

W dniu 06.06.2014 r. dzieci i młodzież z dęblińskich placówek oświatowych rywalizowała ze sobą uczestnicząc w międzyszkolnych zawodach sportowych, zorganizowanych na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Patronem honorowym Spartakiady Dzieci i Młodzieży był Burmistrz Miasta Dęblin - Stanisław Włodarczyk, który dokonał oficjalnego jej otwarcia, życząc młodym sportowcom wysokich wyników, bicia rekordów życiowych oraz wspanialej zabawy zgodnej z zasadami fair play.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Sport, odsłon: 3335

05.06.2014, od godziny 10.00, na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbył sie II Dębliński Turniej Siatkówki Plażowej Szkół Podstawowych w kategorii klas 1 – 3.Turniej odbył się dzięki uprzejmości Dyrektora ZSO w Dęblinie, Romana Dariusza Bytniewskiego. 

 

 Źródło KWP Lublin

Przy pomocy policyjnego śmigłowca został odnaleziony 57-letni mężczyzna.  4 czerwca (w środę) wyszedł z miejsca zamieszkania nie mówiąc domownikom dokąd idzie. Z informacji przekazanej przez rodzinę wynikało, że mężczyzna wymagał całodobowej opieki.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1898
Źródło: KPP Ryki

6 czerwca uczniowie klasy o profilu policyjnym odwiedzili rycką komendę. Obejrzeli sprzęt, którym na co dzień posługują się policjanci. Dzieci mogły usiąść za kierownicą radiowozu. Podziwiali także umiejętności psa policyjnego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2644

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. świętowały jubileusz 55-lecia swojego istnienia. W uroczystych obchodach, zorganizowanych 5 czerwca br., wzięła również udział Wiceburmistrz - Grażyna Maziarek. Z okazji jubileuszu, w siedzibie Zakładu odsłonięto tablicę pamiątkową.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4040
Foto: echodnia

Jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja Dęblin24 są spore szanse na to, że Air Show w 2015 będzie w Dęblinie. 20 lat wstecz, w 1995 roku Dęblin miał okazję gościć sporą liczbę krajowych i zagranicznych zespołów akrobacyjnych. Pokazy w 1995 roku wprowadziły zgromadzoną publiczność w atmosferę wielkiego widowiska. Czy i tak będzie tym razem? 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 5354

Po raz XV odbył się w Puławach Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych pod Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Przez wiele godzin prezentowały się zespoły i soliści w różnych stylach tańca i kategoriach wiekowych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3965

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dęblinie po raz kolejny włączył się w cykl imprez upamiętniających Jubileusz 60-lecia nadania praw miejskich miastu Dęblin organizując Międzyszkolny Konkursu Fotograficzny pod hasłem: "Moje miasto w obiektywie".

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 8008

W dniu dzisiejszym nas terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbywała się Spartakiada przedszkolna i klas 0 - III "Maluchy na start" zorganizowana pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin, Stanisława Włodarczyka.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2467

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Mów po niemiecku – indywidualnie dla dorosłych online
Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integ...
Szczegóły ogłoszenia

Four Stal – producent urządzeń technicznych
Jesteśmy producentem przede wszystkim przenośników:zgrzebłowych, łańcuchowych, redlerów, ślimakowych.W ofercie posiadamy również...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie ok
Oferta pożyczki między osobami fizycznymi Udzielamy pożyczek w wysokości od 5 000 € do 5 000 000 € przez wybrany przez Ciebie o...
Szczegóły ogłoszenia

100% Pure & nature refined sunflower oil
100% Refined Sunflower Oil Factory Price Refined Sunflower Oil Refined Sunflower Oil High Quality Refined Sunflower Oil Edib...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook