Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie. Mszę celebrowali proboszczowie dęblińskich parafii: ks. proboszcz Franciszek Klebaniuk - gospodarz, ks. płk Mariusz Stolarczyk proboszcz z parafii wojskowej pw. Matki Bożej Loretańskiej w Dęblinie oraz ks. proboszcz Andrzej Kania z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie.

 

Po mszy świętej, przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej i obecności Kompani Reprezentacyjnej 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego oraz konnej Ułańskiej Straży Tradycji i Wiary z Bobrownik, uczestnicy przeszli ulicami miasta przed Pomnik Niepodległości – plac przed Ratuszem Miejskim.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 526

W piątek 28 kwietnia 2023r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. 

 

Uroczystość zgromadziła całą społeczność szkolną, rodziców i zaproszonych gości.

 

Wśród gości znalazła się Monika Kośmińska - wicestarosta Powiatu Ryckiego, Marcin Kłodawski - reprezentujący Polskie Koleje Państwowe oraz przedstawiciel Rady Rodziców - Jacek Zagożdżon.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 202

W Magicznych Ogrodach obudzisz w sobie radość dziecka i zachwyt światem. W tym pierwszym w Polsce rodzinnym parku tematycznym czeka masa atrakcji i piękno przyrody! Jeśli nie udało Ci się ciekawie spędzić majówki, wciąż masz szansę na świetny weekend – uwierz w magię już 6 i 7.05!

 

Po wielkiej majówce w Magicznych Ogrodach pora na wspaniałe rodzinne after party! Jest coraz cieplej, a zieleń traw i morze tulipanów cieszą oko! Poczuj pozytywną energię płynącą z natury! Zabierz rodzinę na małą majówkę w janowieckim parku tematycznym. Baśniowi przyjaciele czekają!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 187

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 5-7 maja oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 11 maja. 

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli. 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 191

26-27 kwietnia br. żołnierze z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej wzięli udział w zmaganiach "SpurRide" zorganizowanych przez amerykańskich żołnierzy 1 batalionu z 9 Pułku Kawalerii ("Head Hunters"). Był to kilkunastogodzinny sprawdzian siły charakteru nawiązujący do historii jednostek kawalerii USA.

 

Zmagania były podzielone na dwa etapy. Pierwszy, odbywał się na placu apelowym Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych-Orzysz. Rozpoczął się o godz. 24:00, a zakończył po godz. 05:00. Uczestnicy podzieleni byli na międzynarodowe zespoły. Ta faza była połączeniem ćwiczeń fizycznych i wykonywania zadań z siedmiu obszarów tematycznych (m.in. terenoznawstwa, medycyny pola walki czy taktyki). Wszystko odbywało się w strugach padającego deszczu. W tym etapie sprawdzano wytrzymałość uczestników na obciążenia psychofizyczne i ich działanie w stresie, będąc pod presją nieustannie wydających komendy, krzyczących instruktorów.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 190

Rozstrzygnięcie konkursu „Mistrz Pięknego Czytania” nastąpiło w ciągu trzech dni, od 24 do 26 kwietnia 2023r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 

Konkurs został ogłoszony przez naszą placówkę i skierowany do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 2 im Władysława Broniewskiego w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 226

W kwietniu społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 otworzyła szeroko drzwi dla wszystkich ósmoklasistów, którzy chcieli poznać naszą szkołę.

 

Zainteresowanie naszą ofertą było w tym roku duże i życzliwe. Odwiedziło nas wielu gości, a wśród nich znaleźli się uczniowie klas ósmych, zarówno szkół dęblińskich jak i tych spoza miasta.

 

Ósmoklasiści mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Obejrzeli wystawy tematyczne i stanowiska zawodów: technik informatyk, technik elektryk, technik mechanik, technik mechanik lotniczy, technik dróg i obiektów inżynieryjnych oraz ślusarz. Zwiedzili szkolne warsztaty, internat i pracownie lekcyjne.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 227

Za nami kolejna już AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA, która odbyła się pod hasłem „Podaruj krew – podaruj życie”. Tym razem młodzież oddała 12,6 litrów krwi, a 5 osób zarejestrowało się w bazie CPNPDSiKP  jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.

 

Akcja przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że postawa okazana wobec potrzebujących, którzy oczekują na ten bezcenny i niezastąpiony lek, którym jest krew znajdzie godnych naśladowców wśród naszej społeczności i chętnych będzie wciąż przybywało.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 164

Zastanawiacie się gdzie spędzić tegoroczną majówkę? Nic prostszego! Magiczne Ogrody! To tu kwitną rodzinne przygody.

 

To tu, w pierwszym polskim rodzinnym parku tematycznym, znajdziecie i atrakcje, i strefy relaksu.

 

A majówka trwa aż 5 dni! Planujcie podróż do świata baśni! Czekają zabawy, pokazy i piękne rośliny.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 189

Zapraszamy do udziału w V Dęblińskim Konkursie Artystycznym dla Dorosłych Mieszkańców Dęblina i okolic.

Temat konkursu: Milczenie Roślin

 

Kategorie: Malarstwo, rzeźba, rękodzieło, fotografia, poezja, proza 

 

Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury w Dęblinie

 

Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do dnia 2 czerwca br. na adres: Miejski Dom Kultury w Dęblinie ul.15 PP Wilków 32b

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 176

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook