Dzisiaj jest niedziela, 03 grudnia 2023 r., 337 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W niedzielny poranek 25 Czerwca 30 członków PZW " START" Dęblin jak i sąsiednich kół przystąpiło do rywalizacji o PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA DĘBLIN Macieja Krygrowskiego.

 

O godzinie 8,00 zawodnicy zaczęli rywalizację o jak najlepszy wynik w 5 kategoriach wiekowych. Mimo że ryby niechętnie brały to wyniki nie były najgorsze.

 

Zawodnikom, którzy wiedzą jak zachęcić ryby do brania nie przeszkadza żadna sytuacja i po 3 godzinach łowienia waga pokazała kto jest najlepszy.kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 633

Jak co roku na terenie ogrodu Miejskiego Żłobka w Dęblinie "Raj Malucha" 22 czerwca roku odbył się Piknik Rodzinny, aby uświetnić następujące święto - DZIEŃ MAMY, DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ TATY.

 

Największą radością i inspiracją do dalszej jeszcze pracy i zadowolenia z niej są mali podopieczni, którzy wraz z rodzicami i rodzeństwem przybyli na to święto. Dzień był pełen słońca, uśmiechu, zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

Na uroczystości swoją obecnością zaszczycili maluchów i rodziców zaproszeni goście: władze Miasta Dęblin, powiatu ryckiego, członkowie Rady Miasta wraz z Zarządem Osiedla Lotnisko, dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 4, Rektor LAW-u i Dowództwo 4SLSZ.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 771

Szkoła Podstawowa nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dęblinie uczestniczy w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego zasadniczym celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wybieranie książki zamiast innej opcjonalnej formy spędzania wolnego czasu, uczestnictwo w spotkaniach czytelniczo-kulturalnych, współpraca z innymi bibliotekami.

 

Realizacja Programu rozpoczęła się od zasięgnięcia opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w sprawie zakupu książek.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 496

Zapraszamy do Magicznych Ogrodów, rodzinnego parku tematycznego, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może poczuć się beztrosko i przeżyć niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że Wasze lato będzie jeszcze bardziej wyjątkowe! "Podążaj szlakiem Zorana!" i doświadcz niepowtarzalnych atrakcji czekających na Was 1 i 2 lipca.

 

Odkryj Krainę Przygód dla Całej Rodziny!

Spacerując po parku, możesz delektować się zapachem setek tysięcy kwiatów, w tym róż. Poczuj się jak w bajce, przemierzając ścieżki, mijając szemrzące strumienie i bawiąc się ze swoimi bliskimi.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 503

21 czerwca w godzinach 10.00 - 12.00 na terenie Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, odbyła się prelekcja z warsztatami, dotycząca bezpieczeństwa nad wodą oraz odpowiedzialnego korzystania z akwenów a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - resuscytacja krążeniowo oddechowa i pozycja boczna ustalona.

 

Przy współpracy z MDK w Dęblinie, przeprowadzili ją Piotr Świtaj - prezes klubu sportowego Nadwiślańska Grupa Open Water and Winter Swimming - Z łabędziem pływać" oraz ratownik medyczny - Patrycja Wojewoda Sieklicka.

 

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie dęblińskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 5, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego wraz z opiekunami/nauczycielami.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, odsłon: 1733

W dniu 30 czerwca w Dęblinie odbędzie się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?”, której organizatorem jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

 

Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka.

 

Konferencja organizowana jest w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 621

W piątek 23 czerwca w szkolnej auli zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, wychowawcy i Dyrekcja ZSZ nr 1 w Dęblinie, by wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

 

Nie zabrakło także znamienitych gości. Na uroczystości przybyli: Karol Zagożdżon – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Rykach, członek Zarządu Powiatu Ryckiego, Andrzej Matysiewicz – dyrektor PKP PLK S.A. w Lublinie, Andrzej Kilian - zastępca naczelnika Sekcji Eksploatacji PKP PLK w Dęblinie.

 

Wśród gości znaleźli się również rodzice uczniów z Jackiem Zagożdżonem – przewodniczącym Rady Rodziców.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 594

Kolejna już IX edycja Spotkań z Muzyką Organową w Dęblinie rozpocznie się już 2 lipca br. koncertem Waldemara Krawca. Kolejne koncerty odbędą się 9,16,23 i 30 lipca.

 

Miejsce spotkań z muzyką organową jak w poprzednich edycjach będzie świątynia parafii pw. Piusa V Papież a w Dęblinie przy ul. 1-go Maja 31.

 

Serdecznie zapraszamy:

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Piusa V Papieża w Dębliniekategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 418

Urząd Miasta Dęblin weryfikuje dane zawarte w złożonych deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dotyczące liczby osób zamieszkujących nieruchomości na terenie Miasta Dęblin. Sprawdzana jest zgodność zgłaszanych osób w deklaracji ze stanem faktycznym.

 

 

Kontrole potwierdzają, że wykazane ilości osób w deklaracji nie pokrywają się z rzeczywistym stanem osób zamieszkujących nieruchomość.


W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do danych zawartych w deklaracji mieszkańcy będą wzywani do udzielenia wyjaśnień oraz do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 583

23 czerwca br. odbyła się LXXX Sesja Rady Miasta Dęblin. Ta sesja jest jedną z ważniejszych w roku, ponieważ podczas jej trwania Radni przyjmują raport o stanie gminy.

 

Odczytywane są sprawozdania finansowe oraz wykonawcze wszystkich wydziałów Urzędu Miasta Dęblin.

 

Podczas tej sesji radni udzielają lub nie wotum zaufania dla burmistrza oraz głosują nad udzieleniem burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu za 2022 r.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 703

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook