Dzisiaj jest czwartek, 28 września 2023 r., 271 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 18 maja br. na terenie 1. BDM rozpoczął się XII Ogólnopolski Zlot Drużyn ZHP i Nieprzetartego Szlaku "Per Aspera Ad Astra"(przez trudy do gwiazd).

 

Harcerze zebrali się o godz. 18:00 na wspólnym apelu, na którym zgłosili stan i gotowość swoich drużyn. Ponadto specjalne odznaczenia otrzymali Druhowie Cezary Pyrka i Paweł Maraszek.

 

Na uroczystości stawiły się; Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka i Naczelnik Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Agnieszka Pietruszewska.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 690

17 maja w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbył się po raz jedenasty Powiatowy Festiwal Dziecięcej Piosenki Ludowej GAIK, w którym udział wzięły przedszkolaki i uczniowie klas I - III reprezentujący 13 placówek oświatowych z powiatu ryckiego. Barwne stroje i ludowe piosenki tworzyły miłą atmosferę wspólnego spotkania wokół tradycji i kultury ludowej.

 

Dodatkowymi atrakcjami festiwalu były występy taneczne grup Małej Rewii Tanecznej z MDK w Dęblinie, pokaz regionalnego stroju ludowego oraz warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonały pamiątkowe wycinanki ludowe.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 477

W dniu 19 maja w Miejskim Przedszkolu nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie odbył się konkurs recytatorski dla dzieci 5 i 6 letnich pod patronatem Burmistrz Miasta Dęblin – Beaty Siedleckiej.

 

Na uroczystości gościli: Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Naczelnik Wydziału Oświaty Agnieszka Pietruszewska – Chlaściak, ks. p.por. Mateusz Szczepański wikariusz Parafii Wojskowej w Dęblinie, Inspektor do spraw promocji Kamil Krypski oraz nauczyciele i rodzice dzieci biorących udział w naszym konkursie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Edukacja , odsłon: 538

W zeszły czwartek wczesnym porankiem pracownicy Urzędu Miasta Dęblin opróżnili kolejny raz nasze dęblińskie serce oraz spakowali plastikowe nakrętki, tak aby były gotowe do odbioru.

 

To serce zostanie przekazane na rzecz Marcela Króla dla którego zbieramy nakrętki do końca czerwca br.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu własnym oraz Marcela i jego rodziców.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 262

Burmistrz Miasta Dęblin serdecznie zaprasza osoby zainteresowane programem "Czyste powietrze" na spotkanie informacyjne organizowane przez punkt konsultacyjno-informacyjnego, które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, 08-530 Dęblin , Sala nr 1 ( na parterze) w dniu 31.05.2023 roku (środa), o godz.15.30.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 270

Już od samego rana 24 maja pracownicy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej, na zlecenie Miasta Dęblin wykonali kolejne prace porządkowe, które wpływają na estetykę i porządek w naszym mieście.

 

Tym razem przedmiotem umowy była usługa polegająca na myciu przystanków komunikacyjnych, których w naszym mieście jest 15 sztuk.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 296

17 maja 2023r. dla dziewczynek z klasy 3a - Joanny Cieślak i Rozalii Woźniak zapadnie w pamięci jako dzień sukcesu.

 

Uczennice wzięły udział w XI Powiatowym Festiwalu Dziecięcej Piosenki Ludowej "Gaik” , który odbył się w MDK w Dęblinie pod patronatem burmistrza naszego miasta Beaty Siedleckiej.

 

Dziewczynki, w regionalnych lubelskich strojach ludowych,wystąpiły w konkursie w kategorii klas I – III.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 398

18 maja bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii Wiślana przeprowadziła zajęcia z programu Ocalimy Świat w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr5.

 

Tematem zajęć było: "Traktowanie zwierząt domowych przez ludzi- Szanuję ludzi i zwierzęta”. Uczniowie wysłuchali z wielką uwagą opowiadania Barbary Kosmowskiej: „Pies do zadań specjalnych”.

 

Następnie odbyła się rozmowa i dyskusja o dobrym i złym traktowaniu zwierząt. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Edukacja , odsłon: 403

Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej informuje, że Skrzydlate Juwenalia odbędą się 1 czerwca br. na Stadionie Miejskim w Dęblinie.

Więcej informacji już wkrótce!

Źródło: Skrzydlate Juwenalia / Samorząd Lotniczej Akademii wojskowej w Dęblinie

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-05-2023 15:53

Magiczne Ogrody zapraszają na zakręcony, wesoły weekend 20- 21.05! Rodzinna zabawa w kameralnym gronie będzie wypełniona śmiechem i psotami sympatycznych Mordoli.

 

Musicie się przekonać, jak wygląda zabawa z całym stadkiem tych psotnych stworzeń. Czy dacie radę nadążyć za nimi w tańcu?

 

A my mamy dla was do wygrania dwa dwuosobowe bilety. Szczegóły na naszej stronie na facebooku

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 801

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook