Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W Dęblinie 3 września 2023 r. (niedziela), odbędą się obchody święta 15 Pułku Piechoty „Wilków” i 15 Pułku Piechoty „Wilków” Armii Krajowej, na które zaprasza Koło Światowego Związku Żołnierzy AK w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, parafia pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 788

Miejska Biblioteka Publiczna Filia Masów w Dęblinie zorganizowała dla dzieci i młodzieży różnorodne formy zajęć w dniach 7 – 11 sierpnia. 


W zajęciach letnich wzięło udział około 25 osób. Celem naszej akcji było uatrakcyjnienie czasu wolnego najmłodszym Czytelnikom, rozwijanie sprawności manualnych, wyobraźni twórczej, nauczenie czerpania przyjemności z zabaw ruchowych oraz zdobywania nowych doświadczeń.

 

Ponadto uczestnicy zapoznali się ze szkodliwością palenia papierosów, zażywania narkotyków i picia alkoholu. Wykonano rysunki obrazujące skutki picia alkoholu. Zajęcia wakacyjne po raz kolejny potwierdziły, że Biblioteka, to nie tylko półki z książkami, ale również miejsce pełne możliwości spędzenia w sposób ciekawy i pożyteczny wakacji. Warsztaty, zabawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, to był cykl wakacyjnych zajęć prowadzonych pod okiem bibliotekarki.

 

W ciągu tygodnia uczestnicy akcji „Wakacje z Biblioteką” wzięli udział w wielu atrakcyjnych formach spędzania wolnego czasu.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 439

XI edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dęblinie odbędzie się 3️września br., podczas Uroczystych obchodów Święta 15. Pułku Piechoty "Wilków" na terenie Cytadeli Twierdzy Dęblin.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, na dzień dzisiejszy zostało już tylko kilka pakietów. Nie zwlekaj zapisz się już dziś!

 

Tak, jak w ubiegłych latach macie Państwo do wyboru trzy dystanse:

Bieg Wilczka ok. 200 m (bieg dedykowany dzieciom)

Bieg Honorowy "1963" ok. 2250 m (bieg upamiętniający)

Bieg Wilków ok. 4500 m (bieg dla dorosłych)kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 340

W dniu 24 sierpnia br. w Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie dotyczące dęblińskiej oświaty. Gości powitała Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka.

 

W spotkaniu udział wzięli: Skarbnik Miasta Dęblin Agnieszka Majewska - Grobel, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Agnieszka Chlaściak - Pietruszewska, Radna Rady Miasta Dęblin / Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Kultury Fizycznej Edyta Papis oraz Dyrektorzy placówek oświatowych i opiekuńczych Miasta Dęblin: Beata Aftyka, Krystyna Mączka, Beata Kursa, Dorota Piasecka, Krzysztof Gogacz oraz wyróżnieni odchodzący i ślubowani.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 927

Już w sobotę 2 września na Stadionie Miejskim podopieczni trenera Adamskiego będą mierzyć się z Klubem Sportowym Hetman Gołąb!

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00

 

Sobotni pojedynek beniaminków zapowiada się bardzo ciekawie, dębliński zespół dzięki zdobytym pierwszym punktom w obecnej ligowej kampanii zmierzy się z drużyną, która na beniaminka nie wygląda.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 486

W piątek 25 sierpnia br. Miasto Dęblin, Miejski Dom Kultury w Dęblinie i Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki" zorganizowali potańcówkę w stylu retro przed budynkiem Ratusza Miejskiego.

 

Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, którzy licznie wzięli udział w imprezie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 624
Fot: Archiwum domowe

Pan Darek, to mąż i ojciec dwóch synów oraz przyjaciel, emerytowany żołnierz, wieloletni członek personelu technicznego zespołu akrobacyjnego Biało-Czerwone Iskry, zapalony motocyklista. We wtorek 22 sierpnia o 5:40 rano w drodze do pracy uległ wypadkowi motocyklowemu, który był dla niego tragiczny w skutkach. 

 

Doszło do bardzo poważnego uszkodzenia kręgosłupa, pęknięcia rdzenia kręgowego oraz przebicia płuca. 

 

Link do zbiórki: pomagam.pl/4hkm6h 

 

Przelew tradycyjny: 

 

Odbiorca: Dariusz Łukasiak

 

Numer konta: 82 1240 2425 1111 0011 1803 8941 

 

Tytułem: Dla Darka

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2713

Zapraszamy do wspólnych obchodów Święta 102. Rocznicy przybycia 15. Pułku Piechoty „Wilków” do Cytadeli Twierdzy Dęblin w 1921 roku. 

 

Uroczystości odbędą się 3 września już od godz. 8.30 uroczystym odsłonięciem tablicy z nazwą ronda im. Dęblińskich Saperów.

 

 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 512

Poznaj Gang Bulwiaków w Magicznych Ogrodach 2 i 3 września! Tej imprezy nie rozkręcą łobuziaki, ale pracowite i pomocne Bulwiaki!

 

Czeka nas wspólne muzykowanie, rodzinne gry i zabawy oraz ciekawe pokazy dla dzieci! Poznaj Gang Bulwiaków 2 i 3 września.

 

Wyrwij się z miasta i zakończ z nami wakacje!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 294

XI edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dęblinie odbędzie się 3️ września br., podczas Uroczystych obchodów Święta 15. Pułku Piechoty "Wilków" na terenie Cytadeli Twierdzy Dęblin.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Jednak patrząc na poprzednie lata i Wasze zaangażowanie zakupiliśmy, aż 200 pakietów startowych.

 

Tak, jak w ubiegłych latach macie Państwo do wyboru trzy dystanse:

 

Bieg Wilczka ok. 200 m (bieg dedykowany dzieciom)

Bieg Honorowy "1963" ok. 2250 m (bieg upamiętniający)

Bieg Wilków ok. 4500 m (bieg dla dorosłych)

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 533

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook