Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Chcesz zdobyć nowe umiejętności: taneczne, muzyczne, wokalne, plastyczne lub teatralne? A może marzysz o występach na scenie lub udziale w różnych konkursach? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć na sezon 2022/2023 w POK „Dom Chemika”.

 

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz ciekawe hobby. Nowy rok kulturalny to w końcu najlepszy moment żeby spróbować swoich sił w różnych sferach amatorskiego ruchu artystycznego.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 300

Miejska Biblioteka Publiczna Filia Masów zorganizowała w placówce akcję lato pod nazwą „Wakacyjne przygody w bibliotece” w dniach 22. 08 – 27. 08. 2022 r. korzystając ze wsparcia funduszy Programu Profilaktyki Uzależnień.

 

W akcji wzięło udział od 12 – 40 osób w wieku przedszkolnym i szkolnym. Program był ciekawy i rozpoczął się warsztatami dziennikarskimi, kolejno odbyło się spotkanie z czytelnikiem, który zajmuje się pisaniem poezji.

 

Bibliotekarki przeprowadziły również pogadanki na temat zdrowego stylu życia bez uzależnień takich jak: alkohol, narkotyki, dopalacze, czy korzystanie z telefonu komórkowego i Internetu.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 326

Niezwykli Goście odwiedzili 2 września 2022r. progi Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Wizyta w szkole była jednym z punktów Ich spotkania po latach.

 

W 1974 roku ukończyli naukę w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1, w klasie o specjalizacji obróbka skrawaniem. Wychowawcą była Zofia Jeremicz. Drogi Ich rozeszły się 48 lat temu. W piątek spotkali się by odwiedzić mury swojej szkoły i przywołać wspomnienia.

 

Przyjechało 11 Absolwentów: Golemiec Jerzy, Kaczyński Stanisław, Nita Witold, Polberg Waldemar, Procki Czesław, Pyciarz Tadeusz, Stefanek Krzysztof, Strzelczyk Adam, Śmiech Andrzej, Uczciwek Czesław, Czerski Zbigniew.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 462

UKS ORLIK DĘBLIN 

Mecze na własnym stadionie – Dęblin, Sobota, 10.09.2022

Rocznik 2012/13 Liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 

Godzina 11:00 

UKS Orlik Dęblin vs Żyrzyniak Żyrzyn

 

Rocznik 2010/11 II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1

Godz. 13:00

UKS Orlik Dęblin vs AT Champion Biała Podlaska

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 294

Automobilklub Rzeszowski w dniach 9-11 września 2022 r. organizuje turystyczną imprezę motoryzacyjną o nazwie "3 Nadwiślański Charytatywny "Rajd" Malucha".

 

Trasa turystycznego rajdu, o długości 230 km biegnie najpiękniejszymi okolicami Puław, Kazimierza Dolnego, Opola Lubelskiego i Dęblina.

 

Maluchy zaczną przybywać do Dęblina w dniu 10 września br. (sobota) w  godzinach między 13:00, a 16:00 na parking przy Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 743

Dziś zostało opróżnione po raz kolejny nasze dęblińskie serce na plastikowe nakrętki.

 

Jest  to drugie serce ok. 340 kg nakrętek przekazane dla Wojtusia Stępnia.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu Wojtusia i jego rodziców. Walka o lepsze życie- razem dla Wojtusia.

 

Jesteście wspaniali.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 200

W ubiegły piątek, 2 września br., Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki" zajęło I miejsce w powiatowym konkursie na wieniec dożynkowy.

 

W związku z tym w najbliższą niedzielę, 11 września w Radawcu wieniec "Nadwiślańskich Babeczek"  będzie reprezentował powiat rycki w dożynkach wojewódzkich.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 293

W czwartek 1 września uczniowie ZSZ nr 1 spotkali się w auli, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Na uroczystości zgromadziła się cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, nauczyciele, dyrekcja.

 

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego wprowadzenia Sztandaru Szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał Artur Misiak - nowy Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie.

 

Pan dyrektor życzył wszystkim uczniom i nauczycielom udanego nowego roku szkolnego, obfitującego w sukcesy, owocnej współpracy i siły do pokonywania trudności. Szczególnie ciepło powitał uczniów rozpoczynających swoją drogę w szkole życząc, by szkoła stała się dla nich miejscem przyjaznym i ciepłym.kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 427

W poniedziałek 5 września 2022 r. nasza szkoła po raz czwarty dołączyła do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem honorowym pary prezydenckiej.

 

W ramach akcji, zorganizowanej przez bibliotekę szkolną i samorząd uczniowski, uczniowie wzięli udział w maratonie czytelniczym na świeżym powietrzu, czytając „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

 

Ten zbiór poezji został wydany dwieście lat temu w Wilnie i zapoczątkował w Polsce epokę romantyzmu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 246

Dla przedszkolaków i uczniów podstawówki wrzesień jest miesiącem przejściowym. Głównie z powodu pięknej pogody kusząca jest myśl o wyjeździe na otwarte przestrzenie.

 

Magiczne Ogrody w Janowcu świetnie się nadają do powakacyjnych odwiedzin. Bujnie kwitnąca roślinność, wodospady i strumyki to wspaniała scenografia do przeżywania przygód. Ich scenariuszem jest oryginalna baśniowa opowieść. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 262

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook