Dzisiaj jest czwartek, 28 września 2023 r., 271 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Kolejna już IX edycja Spotkań z Muzyką Organową w Dęblinie rozpocznie się już 2 lipca br. koncertem Waldemara Krawca. Kolejne koncerty odbędą się 9,16,23 i 30 lipca.

 

Miejsce spotkań z muzyką organową jak w poprzednich edycjach będzie świątynia parafii pw. Piusa V Papież a w Dęblinie przy ul. 1-go Maja 31.

 

Serdecznie zapraszamy:

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Piusa V Papieża w Dębliniekategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 300

Urząd Miasta Dęblin weryfikuje dane zawarte w złożonych deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, dotyczące liczby osób zamieszkujących nieruchomości na terenie Miasta Dęblin. Sprawdzana jest zgodność zgłaszanych osób w deklaracji ze stanem faktycznym.

 

 

Kontrole potwierdzają, że wykazane ilości osób w deklaracji nie pokrywają się z rzeczywistym stanem osób zamieszkujących nieruchomość.


W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do danych zawartych w deklaracji mieszkańcy będą wzywani do udzielenia wyjaśnień oraz do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 447

23 czerwca br. odbyła się LXXX Sesja Rady Miasta Dęblin. Ta sesja jest jedną z ważniejszych w roku, ponieważ podczas jej trwania Radni przyjmują raport o stanie gminy.

 

Odczytywane są sprawozdania finansowe oraz wykonawcze wszystkich wydziałów Urzędu Miasta Dęblin.

 

Podczas tej sesji radni udzielają lub nie wotum zaufania dla burmistrza oraz głosują nad udzieleniem burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu za 2022 r.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 565

21 czerwca 2023 roku uczniowie ZSZ nr 2 dołączyli do kolegów i koleżanek, którzy już zaklimatyzowali się w Portugalii. 

 

Wspólnie realizują praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 335

W poniedziałek 19 czerwca w Biłgoraju odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczo - Turystycznego "Poznajemy Ojcowiznę".

 

Jest to konkurs organizowany już od 30 lat przez Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze.

 

Wśród laureatów znalazło się ośmioro uczniów ZSO w Dęblinie (6 osób ze szkoły podstawowej i 2 osoby z liceum).

 

Na rozdanie nagród uczniowie udali się pod opieką nauczycieli: Marty Jakubaszek i Kamila Kultysa. 

 W dniu 23.05.2023r. burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z Kamilem Krypskim – inspektorem do spraw promocji oraz przedstawicielami Oddziału PZERiI w Dęblinie, przewodniczącą Grażyną Szczepaniak i sekretarzem Teresą Szczepaniak, odwiedzili Jana Prządkę - długoletniego przewodniczącego Związku Emerytów w Jego domu.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 454

W dniu 19 czerwca, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka udała się do Starostwa Powiatowego w Rykach, gdzie w jej obecności podpisano umowę na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie powiatu ryckiego – Etap I”.

 

Co ważne dla mieszkańców naszego miasta, że w ramach zadania zostanie przebudowana droga powiatowa Nr 1439L – czyli ul. Spacerowa w Dęblinie.

 

Roboty budowlane będą prowadzone od km 0+000 do km 2+120, tj. na odcinku 2120 mb.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 633
Fot. Kamil Krypski

W piątkowe popołudnie 16 czerwca przedszkolny ogród na os. Lotnisko zmienił się nie do poznania za sprawą Pikniku Rodzinnego dla rodzin wychowanków oraz wszystkich sympatyków Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie.

 

Piknik rozpoczął się pięknym koncertem Orkiestry Wojskowej z Dęblina pod przewodnictwem Kapelmistrza Marcina Bąby, która zaprezentowała w nieco innej odsłonie znane z bajek utwory muzyczne.

 

Następnie zaproszeni goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez wszystkie panie nauczycielki i dzieci z grup przedszkolnych: Krasnale, Misie, Żabki, Pszczółki, Sówki oraz oddziałów przedszkolnych: Jeżyki i Tygryski.

 

W przygotowanie dzieci do występów włączyła się, także Katarzyna Stępniak nauczycielka języka angielskiego, która prowadzi w przedszkolu trzy grupy jako innowację – dwujęzyczne dzieci.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 574

W ramach działającego przy Filii Wiślana Dyskusyjnego Klubu Książki, który jest inicjatywą Instytutu Książki, pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dnia 15 czerwca w bibliotece na Wiślanej gościła Sylwia Winnik, dziennikarka, blogerka i pisarka.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 463

Dnia 20 czerwca 2023r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Rycice w Dęblinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Mistrz Czytania”.

 

W konkursie wzięli udział uczniowie klas II Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Dęblinie.


Konkurs składał się z trzech etapów:

I etap konkursu polegał na czytaniu przez uczestnika wybranego przez siebie fragmentu książki wypożyczonej w placówce.

II etap, to czytanie fragmentów książki wybranej przez bibliotekarkę.

W III etapie każdy uczestnik wybierał sobie jedną z trzech książek przygotowanych przez bibliotekarkę, z której czytał fragment.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 402

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook