Dzisiaj jest poniedziałek, 05 grudnia 2022 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Parafia Rzymskokatolicka pw .Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka "Orlika", Dęblińskie Koło Ligi Mirskiej i Rzecznej organizują w dniu 16 października (niedziela) Dęblińskie Obchody XXII Dnia Papieża Jana Pawła II pod ogólnopolskim hasłem "Blask Prawdy"

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 642

Albert Sosnowski pierwszym trenerem SFC24. Polski bokser wagi ciężkiej.

 

Były mistrz świata organizacji WBF (2006-2007), mistrz Europy EBU (2009–2010), były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 383

Co nasze szkoły powinny przestać, a co zacząć robić? Co szkoły powinny robić mniej, więcej i inaczej? To pytania, które postawiono podczas pierwszej debaty oświatowej w Mieście Dęblin pt. „Kierunki rozwoju dęblińskiej oświaty w myśleniu o uczniu XXI wieku”.

 

29 września w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie odbyła się 1. debata oświatowa. Jej inicjatorem był organ prowadzący - Miasto Dęblin, a poprowadzona została przez specjalistów z Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych w Warszawie.

 

Debatę poprzedziło spotkanie informacyjne z trenerem Panią Anną Barczak wraz z dyrektorkami dęblińskich szkół, które miało na celu zainaugurowanie realizacji programu „EDU Kompas”, służące podniesieniu kompetencji nauczycieli, czego rezultatem ma być rozwój uczniów i lepsze wyniki w nauce.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 425

Powiatowa Liga Lekkoatletyczna rozegrana została na stadionie ZSO w Dęblinie i przyniosła zwycięstwo lekkoatletom ZSZ nr 1 w Dęblinie.


Oto skład „Mechanika” Dęblin:
100 m. – Jakub Kępka 4 TL, Patryk Cieśla 4 E4, Jakub Bauman 4 TK4,
400 m. – Mikusek Kacper – 2 TK, Capała Mikołaj 1 TE, Komosa Maciej 2 TL,
1500 m. – Kacper Karpiński 4 TL, Roman Salnytsky – 1 TL, Patryk Paćkowski – 2 TE,
Pchnięcie kulą – Sebastian Soból 4 E4, Darii Manziuk – 4 TI 4 A,
Skok w dal – Piotr Małysz 1 TK, Krzysztof Błachnio 1 TI,
Sztafeta 4 x 100 m. – Sebastian Cieśla, Jakub Kępka, Krzysztof Błachnio, Jakub Bauman.

 Fot. Artur Misiak

9 października w niedzielę uczniowie wyruszyli w magiczną podróż do Kadyksu. Trzygodzinną podróż wynagrodziło im miasto, które wyłoniło się w pełnym słońcu. Już sam wjazd do miasta robi wrażenie.

 

Kilkukilometrowy most i rozciągający się po obu stronach ocean to widok, którego nie sposób zapomnieć. Zwiedzanie zaczęli od starego miasta Casco Historico de Cadiz. W historycznej dzielnicy miasta czekały na nich setki wąskich uliczek i ogromna ilość zabytków i atrakcji.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 208
Fot. Artur Misiak

Świat stoi przed Tobą otworem – warto podróżować, zdobywać doświadczenia! Przekonali się o tym uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, którzy w sobotę 8 października ze swoimi opiekunami wyruszyli na zwiedzanie Malagi.

 

Uczniowie pokonali 20 km podmiejskim pociągiem i spacerkiem ruszyli na spacer po mieście. Pani Ola z biura Euromind była ich przewodnikiem po mieście.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 180

W najbliższą sobotę (15.10.2022) drużyna MKS Czarni 1947 Dęblin na własnym stadionie rozegra spotkanie w ramach IX. Kolejki Lubelskiej Keeza Klasy, gdzie zmierzy się z Powiślak II Końskowola!


Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie i już teraz zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny z trybun

 

Warto dodać, że obie drużyny jeszcze w poprzednim sezonie występowały w Lubelskiej Keeza Klasie B, jednakże po wywalczeniu promocji do wyższej ligi dosyć solidnie radzą sobie w Klasie A

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 291
Na zdjęciu - Miłosz Madejski. Zdjęcie udostępnione przez Lubelski Klub Szachowy

Rewelacyjny wynik młodziutkiego szachisty - Miłosza Madejskiego. Miłosz jest  uczniem klasy 4 a SP 5. Jest też zawodnikiem w Lubelskim Klubie Szachowym.

 

Dzięki ogromnemu talentowi oraz ciężkiej pracy uzyskał  drugie miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefy Lubelsko - Podlaskiej Chłopców, które odbyły się  w dniach 30.09-02.10.2022 w Radzyniu Podlaskim. 

 Miejska Biblioteka Publiczna po raz pierwszy włączyła się w ogólnopolską akcję „Noc Bibliotek”, której 8 edycja odbywała się pod hasłem „To się musi powieść”.


W dniu 4 października do siedziby MBP przybyła młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie. Uczestnicy wzięli udział w grze grupowej-flirt z twórczością Bolesława Leśmiana.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 176
Źródło: Miasto Dęblin

W związku z występowaniem coraz większej liczby dzikiej zwierzyny, oraz wskutek ich wzmożonej aktywności zbliżania się do terenów zamieszkałych, działając w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, zwracam się z apelem o niedokarmienie dzikich zwierząt i zabezpieczanie pojemników na odpady komunalne.


Niedopuszczalne jest wyrzucanie odpadów żywnościowych w miejscach do tego nie przeznaczonych (w tym na obrzeżach lasów i łąk), gdyż mogą one zachęcać i przyciągać dziko żyjącą zwierzynę, poszukującą pożywienia.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 449

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników.
Szczegóły ogłoszenia

Oriflame Wszystko - 20% Plus Bonusy
Jeśli lubisz kosmetyki Oriflamei chciałabyś je mieć 20% taniej,a do tego zdobywać nagrody, otrzymywać dodatkowe zniżki do -80%,t...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiązania skalujące, GPU Rigs, Bitmain, Antminer, iPollo, Bobcat dostępne na sprzedaż
Aby uzyskać wyczerpującą listę i szczegółowe informacje o produktach, odwiedź nas na stronie: https://www.viconicsmines.com/ E-...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook