Dzisiaj jest poniedziałek, 06 lutego 2023 r., 37 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kronika policyjna powiatu ryckiego - wydarzenia
Dodał: EdytaD, 23-09-2013 22:44, odsłon: 5177

 

Policjanci powiatu ryckiego dbają o to, abyśmy mogli spać spokojnie. Mundurowi codziennie narażają swoje życie aby na świecie mógł panować względny ład.

 

Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach informuje o wydarzeniach i interwencji policji w naszym powiecie.

 

2013/09/15 21:45   

 
W Korzeniowie, w toku podjętych czynności ustalono, że kierujący pojazdem marki Nissan , A. S. lat 39,(zam. gm. Żyrzyn), prawdopodobnie w wyniku  niedostosowania  prędkości do warunków ruchu, wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Kierujący pojazdem znajdował się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1,23 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Odniósł lekkie obrażenia  głowy, które zostały opatrzone medycznie.

 

2013/09/15 23:00 

 
W Rykach na ul. Sienkiewicza sprawca po uprzednim otwarciu drzwi dostał się do wnętrza samochodu m-ki Kia  zaparkowanego na parkingu  skąd dokonał kradzieży transmitera muzyki , kluczy płaskich oraz odzieży  łącznej wartości ponad 100 zł na szkodę mieszkanki gminy Ryki.

 

 2013/09/17 11:30  

  
Policjanci WK KPP Ryki   ustalili, że mieszkanka gm. Ułęż w  lipcu 2013 r. przywłaszczyła znaleziony telefon komórkowy m-ki Samsung wartości 300 zł należący do innej mieszkanki gm. Ułęż. Telefon odzyskano. Kobiecie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

 

2013/09/21 15:30

 
Na ul. Wspólnej w Rykach policjanci ZPI KPP Ryki zatrzymali kierującego rowerem po drodze publicznej S. K. lat 48, zam. gmina Ryki będącego w stanie nietrzeźwości - 0,34 mg/l

 

2013/09/21 18:00


Ryki, ul. Żytnia - w toku podjętych czynności ustalono,  że  sprawcy  po uprzednim odcięciu dopływu energii elektrycznej do oświetlenia dokonali włamania do znajdujących się  dystrybutorów myjni, odkurzacza stacjonarnego i skrzynki elektrycznej poprzez wyłamanie rygli w drzwiczkach i dostali się do wnętrza skąd dokonali kradzieży  kasetek z pieniędzmi  w kwocie ponad  2000 zł. Obecnie trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie sprawców przedmiotowego zdarzenia oraz odzyskanie skradzionych pieniędzy.

 

2013/09/23 06:50

 
Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali kierującego samochodem m-ki Ford  P.D. lat 35,  zam. gm. Ułęż będącego w stanie nietrzeźwości 0,35 mg/l. 

 

2013/08/19

 
Mieszkaniec  gm. Nowodwór został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że na portalu aukcyjnym Tablica zakupił telefon komórkowy Nokia płacąc na niego 150zł lecz do chwili obecnej nie otrzymał telefonu ani zwrotu pieniędzy.

 

2013/09/16 07:45

  
Na ul. Sienkiewicza w Rykach sprawca po uprzednim wyłamaniu zamka w  przednich drzwiach samochodu VW, dostał się do jego wnętrza, skąd skradł radiomagnetofon wartości ponad 200 złotych , działając na szkodę mieszkanki gminy Ryki .

 

2013/09/17 16:20  

  
W Dęblinie na ul. Ścibora sprawca po przedostaniu się do nie zabezpieczonego pomieszczenia "rowerowni" mieszczącego się w części podpiwniczenia bloku, dokonał kradzieży  roweru górskiego wartości 800 zł na szkodę mieszkanki gminy Dęblin.

 

2013/09/20 23:20

 
W Stężycy policjanci zatrzymali nieletniego R. D. lat 15 zam.gmina Stężyca który kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,57mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz 15-latkiem zajmie się Sąd Rodzinny   

 

2013/09/22 17:50


Na ul. 15 P P "Wilków" w Dęblinie M. W 56 lat, zam. gmina Dęblin kierował rowerem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,22  mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W piątkowe popołudnie bibliotekę odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie. W ramach spo...
Dzień Babci i Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dzia...
13 035,05zł z takim deklarowanym wynikiem zakończył zbiórkę na rzecz 31 Finału Wielkiej Orkiestry ...
Dobiegły końca ferie zimowe, a tym samym zajęcia zorganizowane na ten czas dla dzieci w Miejskiej Bibliot...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownik Działu Obsługi Klienta – praca zdalna
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta – praca zdalna Zakre...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia działu zakupów - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z na...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy si...
Szczegóły ogłoszenia

New Apple iPhone 14 Pro Max/ASUS RTX 4090 Graphics Card/Sony PS 5
Wszystko, co sprzedajemy tutaj w naszej firmie, jest fabrycznie nowe, oryginalne, zapieczętowane w pudełku, jest również wyposaż...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook