Dzisiaj jest piątek, 02 grudnia 2022 r., 336 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 4 – 11 października 2017 r. z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowano zbiórkę pożywienia dla zwierzaków (bezdomnych) ze schroniska w Puławach.

 

Uczniowie wszystkich klas przynosili karmę dla psów i kotów.

 

Finał akcji nastąpił 19 października 2017 r., kiedy to przedstawiciele naszej szkoły pod opieką pań Anny Niedźwieckiej i Agnieszki Skowron z kilkoma ciężkimi i sporych rozmiarów torbami udali się do schroniska. 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1292
ZSZ nr 2

W piątek 13 października w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wszyscy świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

 

O godz. 13.00 w sali gimnastycznej zebrali się goście, nauczyciele, emeryci i renciści, pracownicy obsługi i administracji, a także uczniowie.

 

Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1864
Fot. ZSZ nr 2

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii historycznej „BohaterON – włącz historię” zorganizowanej na terenie szkoły przez szkolne koło historyczne wraz z samorządem uczniowskim.

 

Akcja polega na wysyłaniu kartek do uczestników powstania warszawskiego. 

 kategoria: Aktualności,ZSZnr 2 - Dęblin, Top, odsłon: 1574
Fot. ZSZ nr 2

W piątek 29 września uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego i Technikum Hotelarskiego pod opieką Iwony Czerwińskiej i Bartłomieja Barańskiego udali się na wycieczkę do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

Z organizacją wycieczki wiąże się pewna historia... Uczennica kl. I TH znalazła wartościowy dla pracownika muzeum przedmiot.

 

Postanowiła go zwrócić, a w nagrodę otrzymała bilet dla siebie i swojej klasy do dęblińskiego skansenu lotniczego.  

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1601

 

W piątek 15 września w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Debiutanci na europejskim rynku pracy” współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

 

Wzięli w niej udział starosta Powiatu Ryckiego Stanisław Jagiełło, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rykach Piotr Gałkowski, dyrektorzy i uczniowie gimnazjów, przedstawiciele pracodawców z terenu powiatu ryckiego, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1242

W ramach projektu „Europejski wymiar kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” 50 uczniów techników: ekonomicznego, gastronomicznego i hotelarskiego wyjedzie do Portugalii i Hiszpanii. 

 

Decyzją Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji został zatwierdzony do realizacji i będzie całkowicie finansowany z funduszy Unii Europejskiej. Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 125 474,00 EURO, tj. 540 353,78 PLN.

 

 kategoria: Aktualności,ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1062

W piątek 2 czerwca grupa uczniów ZSZ nr 2 w Dęblinie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców wyruszyła na spływ kajakowy kilkunastokilometrowym odcinkiem Wieprza.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1584

W tym roku obchody Ogólnopolskich Dni Trzeźwości uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie rozpoczęli Szkolnym Konkursem Wiedzy o Uzależnieniach, który odbył się 6 kwietnia.

 

Czworo uczniów klasy I TH/TG: Dominika Wojtachnio, Monika Gawryjołek, Patrcja Filiks i Damian Jerzo, którzy uzyskali wysokie wyniki w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Uzależnieniach, wzięło również udział w imprezie profilaktycznej „Żyj trzeźwo i zdrowo”.

 

Odbyła się ona 25 maja i miała na celu promowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw prozdrowotnych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1677

Drugiego czerwca uczniowie ZSZ nr 2, klas I i II technikum gastronomicznego i hotelarskiego i zasadniczej szkoły zawodowej udali się do Nadarzyna, gdzie mogli uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Żywności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1541

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy od niego będzie zależało czyjeś życie, a ściślej mówiąc, od sprawnego i fachowego udzielania pierwszej pomocy.

 

W związku z tym, że młodzi ludzie mają zapał i chęci, nauczyciele ZSZ nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie: Ewa Kania, Małgorzata Zagożdżon, Joanna Pardo, Anna Niedźwiecka oraz Agnieszka Skowron postanowili zorganizować Międzyszkolny Turniej Pierwszej Pomocy „Pomaganie na spontanie”.

 

Turniej został objęty honorowym patronatem Starosty Ryckiego Stanisława Jagiełły, który zasponsorował nagrodyi puchary dla najlepszych drużyn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2120

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników.
Szczegóły ogłoszenia

Oriflame Wszystko - 20% Plus Bonusy
Jeśli lubisz kosmetyki Oriflamei chciałabyś je mieć 20% taniej,a do tego zdobywać nagrody, otrzymywać dodatkowe zniżki do -80%,t...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiązania skalujące, GPU Rigs, Bitmain, Antminer, iPollo, Bobcat dostępne na sprzedaż
Aby uzyskać wyczerpującą listę i szczegółowe informacje o produktach, odwiedź nas na stronie: https://www.viconicsmines.com/ E-...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook