Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

23 listopada 2017 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbył się Lubelski Konkurs Szkół Gastronomicznych ,,Kuchnie regionalne – kuchnia lubelska”.

 

Wśród 14 zespołów składających się z uczniów szkół gastronomicznych z województwa lubelskiego znalazły się także reprezentantki naszej szkoły – Natalia Bogusz i Patrycja Filiks z kl. II TG.

 

 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1229

We wtorek 7 listopada 2017 r. podczas uroczystości, która odbyła się w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, najlepsi uczniowie z lubelskich szkół ponadgimnazjalnych otrzymali stypendium przyznawane przez Prezes Rady Ministrów.

 

W tym roku Premier Beata Szydło przekaże wsparcie finansowe 237 uczniom z naszego województwa.

 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 960

W dniach 2 – 5 listopada 2017 r. w Zakopanem odbył się finał Centralnej XXXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS ,,Polska –Chorwacja – Unia Europejska”.

 

Do tego etapu uczniowie z dęblińskiego ZSZ nr 2 zakwalifikowali się poprzez eliminacje wojewódzkie.

 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1056

We wtorek 7 listopada o 6. rano uczniowie dęblińskiej ZSZ nr 2 po raz drugi w tym roku szkolnym wyruszyli do Warszawy, by w ATM Studio wziąć udział w nagraniu reaktywowanego po latach teleturnieju ,,Koło fortuny”, który można oglądać codziennie w TVP2.

 

Uczniowie spędzili w studiu cały dzień, uczestnicząc jako widzowie w nagraniu 4 odcinków teleturnieju i poznając tajniki produkcji telewizyjnej.



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1090

9 listopada na zaproszenie Michała Hułyka, nauczyciela języka hiszpańskiego, do ZSZ nr 2 w Dęblinie zawitał nietypowy gość. Był nim przebywający od czterech lat w Polsce dr Miguel Carrera Garrido, pochodzący z Gijón w regionie Asturias.

 

Dr Garrido jest pracownikiem naukowym i dydaktycznym Zakładu Studiów Hispanistycznych w Instytucie Filologii Romańskiej UMCS, specjalistą w zakresie literatury, teatru, dramatu i kinematografii.

 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1335
ZSZ nr 2 Dęblin

W czwartek 26 października dwunastu uczniów (sześć zespołów dwuosobowych) klas technikum o profilu gastronomicznym i zasadniczej szkoły zawodowej rywalizowało w kolejnej odsłonie szkolnego konkursu gastronomicznego „Kucharz na medal”.

 

W przygotowanych potrawach musiała być wykorzystana kasza – produkt nie zawsze doceniany w naszych kuchniach. 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1285
ZSZ nr 2 Dęblin

W czwartek 26 października w ZSZ nr 2 w Dęblinie odbyły się warsztaty z ekonomii dla gimnazjalistów. Uczestniczyli w nich zaproszeni uczniowie z gimnazjum ZSO nr 1 w Dęblinie wraz z wychowawczynią, Bożeną Cybulą.

 

Mieli oni możliwość poznać szkołę i atmosferę w niej panującą. W trakcie warsztatów przeprowadzonych przez nauczycielki, panie A. Wiśniewską i E. Świątkowską poznali podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii.

 

Uzyskaną wiedzę sprawdzili w praktyce, uczestnicząc w grze internetowej portalu NBP – „Od bułki do spółki”. 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1271

W dniach 4 – 11 października 2017 r. z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowano zbiórkę pożywienia dla zwierzaków (bezdomnych) ze schroniska w Puławach.

 

Uczniowie wszystkich klas przynosili karmę dla psów i kotów.

 

Finał akcji nastąpił 19 października 2017 r., kiedy to przedstawiciele naszej szkoły pod opieką pań Anny Niedźwieckiej i Agnieszki Skowron z kilkoma ciężkimi i sporych rozmiarów torbami udali się do schroniska. 

 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1050
ZSZ nr 2

W piątek 13 października w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wszyscy świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

 

O godz. 13.00 w sali gimnastycznej zebrali się goście, nauczyciele, emeryci i renciści, pracownicy obsługi i administracji, a także uczniowie.

 

Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu.

 



kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1580
Fot. ZSZ nr 2

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii historycznej „BohaterON – włącz historię” zorganizowanej na terenie szkoły przez szkolne koło historyczne wraz z samorządem uczniowskim.

 

Akcja polega na wysyłaniu kartek do uczestników powstania warszawskiego. 

 



kategoria: Aktualności,ZSZnr 2 - Dęblin, Top, odsłon: 1338

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook