Dzisiaj jest sobota, 13 sierpnia 2022 r., 225 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Hiszpania – nauka i przygoda
Dodał: admin, 15-04-2021 12:33, odsłon: 859

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie w ramach projektu „Europejski wymiar praktyk zawodowych w ZSZ nr 2 w Dęblinie” zorganizował trzytygodniowe zagraniczne praktyki dla 16 uczniów technikum ekonomicznego, hotelarskiego i gastronomicznego.

 

Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus+ i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 

W tym roku praktyki realizowane są w Sewilli w Hiszpanii. Mimo trudności w podróżowaniu związanych z pandemią koronawirusa grupa w dniu 10 kwietnia 2021 roku dotarła do Andaluzji zgodnie z planem i w świetnych nastrojach.

 

Skomplikowany czas pandemii był dodatkowym wyzwaniem organizacyjnym w realizacji projektu. Wyjazd, który wydawał się niemożliwy w czasie licznych obostrzeń udało się jednak zorganizować. Cała grupa przeszła negatywnie (czyli pozytywnie) test na Covid19, co było następnie przepustką otwierającą kolejne graniczne szlabany podczas całej podróży, łącznie z przesiadką w Monachium.

 

Trudy podróży i przygotowania do niej wynagrodziła uczestnikom ciepła, niemal letnia pogoda panująca w Sewilli. W dzień po przyjeździe grupa odbyła wycieczkę po stolicy Andaluzji. Uczniowie odwiedzili Plac Hiszpański, sewilską katedrę,  przepiękne śródmieście i najstarszą dzielnicę Sewilli – Trianę. Park Marii Luizy zachwycił wszystkich bujną śródziemnomorską roślinnością.

 

Poniedziałek grupa rozpoczęła pracowicie od prezentacji w firmach, w których będą odbywać praktyki. W towarzystwie opiekunów uczniowie poznali drogę do swoich miejsc pracy, zostali przedstawieni koordynatorom staży w firmach.

 

Uczniowie odbywają praktyki zagraniczne m.in. w zakładach gastronomicznych, hotelach, agencjach reklamowych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. Partnerem w projekcie jest hiszpańska instytucja pośrednicząca EuroMind, która we współpracy ze szkołą zapewnia właściwą realizację praktyk zawodowych w hiszpańskich przedsiębiorstwach, zakwaterowanie i wyżywienie oraz realizację programu kulturowego.

 

Teraz przed uczniami czas nauki poprzez praktykę, przeplatany zwiedzaniem Sewilli i Andaluzji czyli przyjemne z pożytecznym.

 

 

 

ZSZ nr 2 w Dęblinie

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Na kortach Dęblińskiego Klubu Tenisowego „Open” sobota 30 lipca stała się dniem tenisowego św...
Miłośników historii i techniki lotniczej zapraszamy do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie na moder...
Już za trzy tygodnie rozpoczną się wypłaty czternastej emerytury. Nie trzeba składać żadnego wniosku, świ...
źródło: WOT
Główne zalety bycia żołnierzem 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej to szerokie możliwości ks...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook