Dzisiaj jest piątek, 16 kwietnia 2021 r., 106 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

Początek października to dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie czas szczególny. W rocznicę bitwy pod Kockiem – ostatniej bitwy kampanii wrześniowej 1939 roku – odbywa się uroczystość włączenia uczniów klas pierwszych w poczet społeczności Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. W dniu 7 października 2020roku uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawcami, zebrali się w auli szkolnej na uroczystości ślubowania.

 

Po wprowadzeniu sztandaru nastąpiło powitanie osób zgromadzonych na uroczystości, po czym głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Kiebzak, która przybliżyła uczniom historię nadania szkole sztandaru i imienia bohaterskiego Generała Franciszka Kleeberga.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 397

Wojewódzkie zawody „ Z UKS-u do AZS-u” Lublin 25.09.2020r.

Ergometr wioślarski - 3 złota i jeden brąz.

 

Bardzo udany start zaliczyli „wioślarze” - reprezentanci ZSZ nr 1 w Dęblinie.

 

Zwyciężyli w 3 z 4 biegów wioślarskich, w pozostałych zajmowali wysokie lokaty.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 469

W piątek 25 września po raz kolejny w ZSZ nr 1 w Dęblinie obchodzony był Europejski Dzień Języków Obcych.

 

Konkursy językowe miały na celu uświadomić uczniom jak ważna jest znajomość języków obcych.

 

Johann Wolfgang von Goethe uważał „iloma językami mówisz, tylekroć stajesz się nowym człowiekiem”. 

 

Dzięki znajomości języków, możemy lepiej zrozumieć innych ludzi oraz bliżej poznać ich tradycję i kulturę.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 391

W piątek 26 czerwca 2020r. według wcześniej ogłoszonego na stronie szkoły harmonogramu począwszy od godziny 8.00 do godziny 13.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/ 2020.

 

W tym roku nie było apelu, na którym wszyscy mogliby się pożegnać z nauczycielami, kolegami i koleżankami, wychowawcami,  nie było uścisków i nadmiaru wzruszeń,  nie było występów.

 

Uczniowie przestrzegając zasad zgodnie z procedurami bezpieczeństwa związanych z COVID 19  obowiązującymi w szkole, spotkali się z wychowawcami klas i udali  do wyznaczonych sal lekcyjnych, aby odebrać wymarzone i ciężko wypracowane świadectwa. Uczniowie odbierali świadectwa, dyplomy, podziękowania i nagrody.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 581

Gdyby wszystko było w porządku, 24 kwietnia 2020 z Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie wszyscy maturzyści spotkaliby się w szkolnej auli z dyrekcją, swoimi wychowawcami i nauczycielami na bardzo uroczystym podsumowaniu nauki w szkole i wręczeniu świadectw.

 

Byłyby przemówienia dyrekcji, władz, zaproszonych gości, młodszych kolegów. Maturzyści wysłuchaliby ostatni raz brzmienia szkolnego dzwonka oraz uroczyście przekazali Sztandar Szkoły w ręce swoich następców – przedstawicieli klas trzecich…

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 926

W sobotę, 29 lutego 2020r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem".

 

Ideą konkursu było dawanie dzieciom i młodzieży okazji do pokazania swojego talentu, motywowania ich do pracy nad udoskonalaniem swoich umiejętności.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 717

Dnia 28 lutego 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, kształcący się w zawodzie technik elektryk zdawali państwowy egzamin SEP w szkole.

 

Egzamin był przeprowadzony przez trzyosobową komisję egzaminacyjną z Lubelskiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich - SEP.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 608

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie- pod opieką Iwony Zugaj wzięli udział w happeningu szkolnym.


Głównym celem, jaki przyświecał zorganizowaniu happeningu było: promowanie zdrowego stylu życia oraz ograniczenie ryzyka związanego z ewentualnym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 698

W ramach współpracy z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie realizowany jest projekt współfinansowany przez Unię Europejską pod tytułem „Odwrócona klasa”.

 

Projekt jest skierowany do uczniów klas pierwszych i ma na celu propagowanie zagadnień matematyczno – informatycznych wśród młodzieży.

 

W ramach projektu prowadzone są zajęcia dodatkowe, podczas których uczniowie mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania, a także poznają nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi informatycznych.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 701

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA. W listopadzie w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się w I etap, w którym wzięło udział 9 uczniów klas maturalnych.

 

Najlepszy okazał się Yurii Kurchenko z klasy IV tl, który zdobył 80% punktów i zakwalifikował się do półfinału.Uczestniczył w nim 7 grudnia, w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie, podobnie jak uczniowie z różnych stron Polski.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 648

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego cz...
Szczegóły ogłoszenia

Garaż blaszany 3x5 garaże blaszane Promocja kolor w cenie ocynka
Wiosenna PROMOCJA !!! 1590zl 3x5 Chcielibyśmy państwu zaoferowac typowy garaż blaszany 3x5. Wymiary Szerokość 3m Długość 5...
Szczegóły ogłoszenia

Projekt elewacji, wizualizacje 2D/3D, projekt elewacja domu
[url=http://www.elewacyjnie.pl]www.elewacyjnie.pl[/url] Oferujemy projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D. Dzięk...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mun...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook