Dzisiaj jest poniedziałek, 05 grudnia 2022 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 29.11.2022 r. dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie – Aneta Sztobryn, w ramach zadań profilaktycznych Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta zorganizowała  spotkanie profilaktyczne dla wychowanków Internatu.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 68

W dniu 16 listopada 2022r., uczniowie naszej szkoły: Aivar Kossaev i Peil Toktassyn wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie z okazji upamiętnienia 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i wkładu szachistów polskich w jej odzyskanie i utrzymanie.

 

Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 132

Po raz kolejny grupauczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie przez 2 tygodnie podnosiła swoje umiejętności zawodowe w Sewilli (Hiszpania).

 

Od 14 do 25 listopada 2022r. kolejnych 16 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie kształcących się w zawodzie technik mechanik lotniczy, realizuje w Sewilli praktyki zagraniczne w ramach projektu „Europejskie umiejętności zawodowy start – edycja 2” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 94

„To jest miłość od pierwszego wejrzenia”-tak o Sewilli mówili uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbywający praktyki zagraniczne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej podczas spaceru z panią koordynator Izabelą Kołodziej. Nic w tym dziwnego.

 

Trudno się oprzeć urokowi tak pięknego i klimatycznego miasta.Każde z wielu odwiedzonych miejsc było urzekające i wyjątkowe.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 58

W dniu 17 listopada łącznie 27 uczniów z klas maturalnych i klas trzecich Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie uczestniczyło w Pielgrzymce na Jasną Górę do Częstochowy.

 

Ich przewodnikami były: Urszula Kowalska oraz Małgorzata Radomska.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 68

Kolejne otwarte biegi „Aktywni jesienią” promujące aktywny styl życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych odbyły się w Stężycy na „Wyspie Wisła”.


Dystans 800 metrów najszybciej pokonały uczennice ZSZ nr 2 w Dęblinie oraz Magdalena Raczyńska – uczennica klasy 3 TK w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 Dęblin.


Wśród mężczyzn trasę 1500 metrów najszybciej pokonał reprezentant Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie - Miłosz Sitkiewicz, drugi był Artur Olek. Najniższy stopień podium zajął Kacper Mikusek – ZSZ nr 1 Dęblin.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 233

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu, przypada zawsze w trzeci czwartek listopada.

 

W Polsce obchodzony jest od 1991 roku. Pomysł akcji powstał jednak w Stanach Zjednoczonych, z inicjatywy dziennikarza Lynna Smitha, który w 1974 roku zaapelował do czytelników swojej gazety, aby przez jeden dzień nie palili papierosów.

 

W efekcie, aż 150 tysięcy osób podjęło próbę wstrzymania się od palenia przez jedną dobę, … i Udało się!

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 116

Kilkanaście dni temu, ze słonecznej Malagi wrócili uczniowie ZSZ nr 1, czyli elektrycy i informatycy z praktyk zagranicznych finansowanych ze środków europejskich.

 

13 listopada spod budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wyruszyła kolejna ekipa. Tym razem przyszła kolej na naszych 16 mechaników lotniczych z klas czwartych.

 

Polecieli do Sevilli, by przez najbliższe 2 tygodnie zdobywać nowe doświadczenia i poznawać życie Hiszpanów. Wszystko to dzięki projektowi praktyk zagranicznych współfinansowanych ze środków europejskich, organizacji partnerskiej Euromind, a także szkole ADA prowadzącej dla nas zajęcia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 183

Szkoła ZSZ nr 1 rozpoczęła udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod honorowym patronatem  Ministra Edukacji i Nauki,  której celem jest podniesienie świadomości osób młodych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i uzależnienie od niego. 

 

Akcja ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 311

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 uczestniczyła w uroczystych obchodach 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Swoim przemówieniem uroczystą akademię rozpoczął dyrektor szkoły Artur Misiak.

 

Uczniowie klas trzecich i czwartych wraz z opiekunem Koła Miłośników Historii p. Urszulą Pacholską przygotowali bogaty program artystyczny ukazujący drogę Polaków do niepodległości.

 

Chór męski wykonał pieśni legionowe, wśród których znalazły się "Rota", "I Brygada", "Piechota", "Ułani", "Wojenka".

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 101

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników.
Szczegóły ogłoszenia

Oriflame Wszystko - 20% Plus Bonusy
Jeśli lubisz kosmetyki Oriflamei chciałabyś je mieć 20% taniej,a do tego zdobywać nagrody, otrzymywać dodatkowe zniżki do -80%,t...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiązania skalujące, GPU Rigs, Bitmain, Antminer, iPollo, Bobcat dostępne na sprzedaż
Aby uzyskać wyczerpującą listę i szczegółowe informacje o produktach, odwiedź nas na stronie: https://www.viconicsmines.com/ E-...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook