Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 18 lutego 34 Drużyna Harcerska NS „Warsztaciaki” brała udział w promocji książki Małgorzaty Iwaniec „Harcerstwo w Dęblinie i okolicy”. Nasi harcerze wraz z 39 DH „Azymuty” w programie artystycznym wykonali piosenki harcerskie do akompaniamentu Michała Pastuszaka i Piotra Bancerza.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 3002

W dniach 3 – 5 luty 2017 r. dęblińska 34 Drużyna Harcerska NS „Warsztaciaki” brała udział w VI Zimowym Zjeździe Integracyjnym w Stoku Lackim. Jak co roku na wszystkich podopiecznych czekała moc atrakcji i dużo świetnej zabawy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1266

We wtorek 14 lutego "Warsztaciaki" tradycyjnie świętowali Walentynki. Działała warsztatowa Poczta Walentynkowa, która „serduśnymi” kartkami obdarowała wszystkich uczestników i pracowników Warsztatów. Było karaoke i zadania ruchowe "uczuciowe". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1331

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dęblinie tradycyjnie jak co roku otworzyły drzwi dla mieszkańców Dęblina, aby pokazać jak radzą sobie w codziennym życiu, czego się uczą i jak wykorzystują swoje talenty.kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 4186

W dniach 25 -26 listopada 2016 r. nasza 34 Drużyna Harcerska NS „Warsztaciaki” brała udział w Harcerskim Zlocie Andrzejkowym Hufca Ryki, który odbył się w Goździe. Były wróżby, przepowiednie i mnóstwo dobrej zabawy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1541
www.wtz-deblin.pl

Ósmego listopada w Miejskim Domu Kultury odbyła się impreza pt. "Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i harcerskich" Wspólne śpiewanie odbyło się pod kierownictwem muzycznym Marka Brzezińskiego, Jacka Rayskiego oraz Michała Pastuszaka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1457

W niedzielę 6 listopada 2016 r. reprezentanci 34 Drużyny Harcerskiej „Warsztaciaki” brali udział w II Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Patriotycznej w Czernicu. Udział w koncercie brały drużyny harcerskie działające przy Hufcu Ryki oraz dzieci i młodzież z Powiatu Ryckiego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 2099

W piątek 28 października 34 Drużyna Harcerska NS „Warsztaciaki” wybrała się na Cmentarz Wojenny Balonna w Dęblinie, by uporządkować alejki i zapalić znicze na grobach żołnierzy. kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1529

30 września – to już warsztatowa tradycja, że uczestnicy obchodzą w swojej placówce Dzień Chłopaka. Tegoroczne obchody, tego ważnego święta rozpoczęli od rywalizacji. Do wspólnej zabawy stanęli najodważniejsi Panowie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1493

We wtorek 20 września tradycyjnie jak co roku w WTZ odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Aby w ognisku nie grzały się same ziemniaczki przyjaciele uczestników WTZ Zofia Barbus i Francesco Lenzi przynieśli dodatkowo smakowite kiełbaski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, odsłon: 1487

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook