Dzisiaj jest niedziela, 23 lutego 2020 r., 54 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin
Studniówka 2020 w ZSZ nr 2. Do matury zostało 115 dni!
Dodał: admin, 15-01-2020 15:33, odsłon: 383
Fot. „Foto-Majster”
Fot. „Foto-Majster”

11 stycznia odbyła się studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. W tym roku maturzyści na miejsce do zabawy wybrali Salę Bankietową „Wisełka”.

 

 

Przed oficjalnym rozpoczęciem balu każda z klas zatańczyła poloneza przygotowanego pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego (Hanny Warownej, Roberta Pataja, Dariusza Piwońskiego).

 

W tym roku w studniówce wzięła udział klasa IV klasa Technikum Ekonomicznego z wychowawcą Aleksandrą Wiśniewską i IV klasa Technikum Hotelarskiego i Technikum Gastronomicznego z wychowawcą Bartłomiejem Barańskim.

 

O godzinie 19.00 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie studniówki. Zgodnie z tradycją taniec inaugurujący ten najważniejszy dla młodych ludzi bal poprowadzili pani dyrektor Mariola Sulima i pan Robert Pataj.

 

 

Następnie pani dyrektor dokonała oficjalnego otwarcia balu – przywitała wszystkich uczestników oraz podziękowała za trud włożony w przygotowanie imprezy rodzicom, wychowawcom i młodzieży. Przyszłym maturzystom życzyła także wielu sukcesów życiowych i powodzenia na maturze.

 

 

Swoją obecnością zebranych na tegorocznym balu studniówkowym zaszczycili: wicestarosta Powiatu Ryckiego – Dariusz Cenkiel, burmistrz Miasta Dęblina – Beata Siedlecka, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie – Joanna Pardo, a także Gabriela Wojdat – długoletnia dyrektor szkoły oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły, rodzice i oczywiście bohaterowie tegorocznego balu – czyli czwartoklasiści.

 

 

O godzinie 22.00 uczniowie zaprezentowali program artystyczny, podczas której mogliśmy obejrzeć kabaret wykonany przez przedstawicieli klas maturalnych – Julię Michalak, Krystiana Filipka (kl. IV TH/TG) i Wojciecha Jakubika (kl. IV TE)

 

 

Po występach młodzież i goście wrócili do zabawy na parkiecie. Trwała ona do godziny 5.00. Niepocieszeni imprezowicze musieli rozejść się do domów, zabierając ze sobą bagaż wspomnień, które zostaną z nimi na wiele lat.

 

Cytując słowa znanej piosenki „Mięła studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej...” można jednocześnie stwierdzić, że wszystko co dobre, szybko się kończy.

 

 

Tegoroczni maturzyści w wieczór balu studniówkowego rozpoczęli odliczanie 115 dni, które pozostały im do majowego egzaminu. Naszym czwartoklasistom życzymy, aby jak najlepiej wykorzystali ten czas.

 

 

Niech zabawa studniówkowa pozostanie na zawsze w Waszej pamięci, jako jeden z najpiękniejszych momentów, a zarazem kolejny krok w stronę dorosłości.

 

Dziękujemy Agnieszce Majsterek ze Studia Fotograficznego „Foto-Majster” za możliwość udostępnienia zdjęć z naszego balu studniówkowego.

 

 

 

Bartłomiej Barański

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
14 lutego jak co roku uczestnicy Warsztatów Terapi Zajęciowej świętowali Walentynki. &...
W czwartek, 27 lutego o godz. 9:00 w ZSZ nr 2 odbędzie się akcja oddawania krwi.    Można zrz...
Dnia 14 lutego 2020 roku w ZSZ nr 2 zostały zorganizowane walentynki przez klasę 2THG pod nadzorem Wojcie...
27 listopada 2019 roku odbyła się jesienna sesja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Leon", s...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna
Dla Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko: Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna [url=https:...
Szczegóły ogłoszenia

Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie.
Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie. Jesteśmy najbardziej niezawodnym i niezawodnym dostawcą ba...
Szczegóły ogłoszenia

Praca W Domowym Zaciszu
Praca, którą można wykonywać online. Doskonała dla mam, studentów jak i każdej innej osoby. Może to być dodatkowe zajęcie ja...
Szczegóły ogłoszenia

Kurs CPC certyfikat kompetencji zawodowych Lublin, marzec
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Licencja transportowa i spedycyjna …czy chcesz ją uzyskać? Zatem ...
Szczegóły ogłoszenia

Wróżka Dęblin
Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: mił...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook