W najbliższy piątek, 29 listopada w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbędzie się wieczór autorski.
Spotkanie w klimacie andrzejkowym z pewną niespodzianką.
Wieczór Autorski Adama W.Faluszczaka rozpocznie się 29 listopada o godzinie 17.00 w dęblińskim Domu Kultury.
Ponadto w programie towarzyszące wydarzenia:
Wernisaż wystawy Agaty Karpińskiej wraz z promocją książki "Biała Dama z Sobienia"
Wieczór utrzymany w klimacie andrzejkowym.
Jeśli nie masz planów na ten wyjątkowy czas. Warto zarezerwować sobie tą wieczorową porę.
Zapraszamy!
/W.S/
Skontaktuj się z autorem tekstu: admin |
