Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kronika policyjna: Jazda pod wpływem alkoholu!
Dodał: EdytaD, 08-04-2014 15:38, odsłon: 2897
Źródło: Internet
Źródło: Internet

Z pozoru szczęśliwsi ale na krótko! Alkohol rozluźnia, znosi smutek, polepsza nastrój i zniekształca rzeczywistość, czyli oszukuje! Siadając zatem pod wpływem alkoholu za kierownicę czy na rower stwarzamy zagrożenie życia nie tylko sobie, ale i innym uczestnikom ruchu drogowego. Czy warto ryzykować życie? 

 

 

Na podwójnym gazie, czyli konflikt z prawem....

 

2014/03/31  

Ryki:
Policjanci KPP Ryki zatrzymali W. M. lat 26, zam. pow. łukowski, który kierował samochodem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwosci, wynik badania 0,32 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.


2014/04/04

Swaty: Policjanci KPP Ryki zatrzymali M. F. lat 47 zam. gm. Ryki, który kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, wynik badania 1,31 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/04/04

Białki Dolne: Policjanci KPP Ryki zatrzymali R. P. lat 48 zam. gm. Ułęż, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości, wynik badania 1,16mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/03/31

Policjanci z dęblińskiego komisariatu ustalili sprawców kradzieży metalowych elementów na terenie Stężycy. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy tej miejscowości w wieku 25 oraz 20-lat. O dalszym losie sprawców zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca br. na terenie zakładu w miejscowości Stężyca. Sprawcy dostali się na teren przez ogrodzenie w tylnej części. Z placu ukradli elementy metalowe, części samochodowe oraz kratkę studzienki ściekowej. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę 500 złotych.

Dęblińscy policjanci ustalili sprawców. Okazali sie nimi dwaj mieszkańcy Stężycy. 25-latek oraz jego 20-letni kompan zostali zatrzymani. Skradzione elementy chcieli sprzedać w punkcie skupu złomu. Były one naszykowane do wywiezienia.

Mężczyźni przyznali się do zarzucanego czynu. O dalszym losie sprawców zdecyduje sąd. Kradzież według kodeksu karnego zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

2014/04/02

Dęblin: Z niestrzeżonego parkingu skradziono samochód osobowy marki Toyota, koloru srebrnego o wartości ponad 20000 zł na szkodę mieszkańca Dęblina.

2014/04/03


Dęblin: Funkcjonariusze KP Dęblin zatrzymali Z. S. lat 27 zam. gm. Ryki, który kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,26mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu oraz wbrew zakazowi sądowemu.

2014/04/06

Dęblin: Funkcjonariusze KP Dęblin zatrzymali D. M. lat 21, który kierował pojzadem mechanicznym znajdując się w stanie nietrezeźwości wynoszącym 0,93mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu oraz wbrew zakazowi sądowemu. .

2014/04/07

Dęblin: Funkcjonariusze KP Dęblin zatrzymali A. S. lat 34, zam. gm. Puławy, który kierował samochodem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,42mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W Dęblinie 12 lipca 2024 r. (piątek), odbędą się „III Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Ws...
13 lipca w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Piknik Strzelecki organizowany przez strzelnicę S. H. Secur...
Fot. ZSO/Facebook
9 lipca - to dzień wyczekiwany przez tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych z&nbs...
W imieniu pozytywnie nakręconej ekipy pasjonatów motoryzacyjnych z całej Polski, mamy zaszczyt zap...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook