Dzisiaj jest niedziela, 01 października 2023 r., 274 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel
Dęblińscy seniorzy z PZERiI Oddział Dęblin integrowali się na „Spotkaniu Noworocznym”
Dodał: admin, 26-01-2023 21:00, odsłon: 884
Fot. Kamil Krypski
Fot. Kamil Krypski

W dniu 25 stycznia br. dęblińscy seniorzy, którzy należą do Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddziału Dęblin, integrowali się na „Spotkaniu Noworocznym” w Zajeździe na Towarowej.

 

Spotkanie o godz. 14 rozpoczęła przewodnicząca Grażyna Szczepaniak witając wszystkich uczestników i zaproszonych gości.

 

Kolejnym punktem spotkania była część artystyczna przygotowana przez wokalistów z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie. Wystąpili Szymon Haba, Zofia Pieńkosz, Aleksandra Papis, Anna Utnicka i Marysia Potas pod kierunkiem instruktor MDK Dęblin Ewy Rząsy. Młodzi artyści po występie zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz otrzymali w podzięce słodki upominek.

Swoją obecnością zaszczycili dęblińskich seniorów członkowie Zarządu Oddziału Okręgowego Lublin: Wiceprzewodnicząca Ewa Dobraczyńska i Wiceprzewodniczący Stanisław Dudek. Obydwoje podziękowali byłemu, wieloletniemu, lecz ze względów zdrowotnych nieobecnemu przewodniczącemu PZERiI Odział w Dęblinie Janowi Prządce, za długoletnią pracę i zaangażowanie. Pogratulowali objęcia funkcji świeżo wybranej przewodniczącej. Życzyli obecnym wszystkiego najlepszego w nowym roku z naciskiem na zdrowie i radość z jesieni życia.

 

Na spotkanie zostali zaproszeni również Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka oraz Inspektor ds. promocji Miasta Dęblin Kamil Krypski, którzy otrzymali serdeczne podziękowania za wspieranie dęblińskich seniorów w codziennych inicjatywach.

 

Podziękowania trafiły, także do nieobecnych ze względów zawodowych: Wicestarosty Powiatu Ryckiego Moniki Kośmińskiej i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Teresy Flak.

 

Kolejno obecna przewodnicząca dęblińskiego oddziału Grażyna Szczepaniak zabrała głos dziękując za tak liczne, miłe słowa i opowiedziała krótką lecz pełna wdzięku historię z początków jej działań w związku.

 

Kiedy w listopadzie 2022 roku wybraliście mnie Państwo na przewodniczącą podczas zebrania sprawozdawczo - wyborczego, otrzymałam od Pani Burmistrz długopis, z dedykacją szczęścia przy podpisywaniu dokumentów, co za tym idzie załatwianiu spraw na rzecz związku. W tamtym właśnie momencie głośno pomarzyłam, że przydałby się w naszej siedzibie nowy komputer z podłączeniem do internetu oraz drukarka. Długo nie czekałam, wraz z nowym rokiem otrzymaliśmy od Urzędu Miasta w Dęblinie za sprawą Burmistrz Beaty Siedleckiej upragniony sprzęt. I to właśnie z tego miejsca chciałam złożyć serdeczne podziękowania na ręce Pani burmistrz, jako dobrej wróżki, dzięki której spełniło się już moje pierwsze związkowe życzenie, które ułatwi nam codzienną społeczną pracę. Serdecznie dziękuję.” – Grażyna Szczepaniak.

 

 

Burmistrz Miasta Dęblin podziękowała i zapraszała do współpracy deklarując dalszą pomoc, którą zawsze służyła temu stowarzyszeniu. Wypowiedzi wszystkich mówców nagradzane były hucznymi brawami..

 

Po wszystkich podziękowaniach i gratulacjach uczestnicy wznieśli wspólny toast i zjedli obiad. Dalsza część spotkania to wspólne zdjęcia i zabawa taneczna prowadzona przez Waldemara Buczkowskiego dźwiękowca i nagłośnieniowca z MDK Dęblin.

 

Dęblińskim seniorom życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku oraz dalszych ciekawych inicjatyw.

 

 

 

/Tekst i zdjęcia: Miasto Dęblin / Kamil Krypski/

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie przy ul. Rynek 14 ponownie został nominowany do...
Magiczne Ogrody zapraszają na energetyczny weekend w dobrym tonie! Poznaj wojska króla Eryka 30.09...
W sobotę 23 września na osiedlu Stawy odbyło się Nordicowe Pożegnanie Lata.    Pomimo kapryśn...
W sobotę 16 września odbył się IV Slow Swimming Dęblin 2023 Stężyca. Wzięło w nim udział 42 pływakó...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook