Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022 r., 277 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Powitanie Lata na Mierzwiączce. Było rodzinnie, zdrowo i na sportowo
Dodał: admin, 07-07-2022 22:59, odsłon: 686

W niedzielę 3 lipca na terenie obok Fortu Mierzwiączka odbył się Festyn Rodzinny „Powitanie Lata - rodzinnie, zdrowo i na sportowo”, zorganizowany przez zarząd osiedla Mierzwiączka.

Imprezę rozpoczęły już o godzinie siódmej Rodzinne Zawody Wędkarskie, w których jak co roku wzięło udział wiele chętnych osób. W atmosferze pikniku entuzjaści bliskiego kontaktu z naturą całymi rodzinami rywalizowali nad wodą.
 
Złowione ryby w większości trafiły z powrotem do wody, zwycięzców nagrodzono a wszyscy uczestnicy mogli na zakończenie zabawy posilić się kiełbaską z grilla i porozmawiać o porannych połowach. 
 

Już przed godziną piętnastą na teren przy forcie zaczęli schodzić się mieszkańcy. 

 

Organizatorzy, przygotowali szereg atrakcji typu: przeciąganie liny, bungee, dmuchańce, trampoliny, animacje, kuce oraz wiele innych ciekawych atrakcji. Festyn odwiedziła również grupa motocyklowa HusaR.

 

Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa, której główną nagrodą był rower, jednak nikt z uczestników loterii nie odszedł z pustymi rękami. Każdy los wygrywał. 

 

O osiemnastej rozpoczęła się zabawa taneczna przy muzyce zespołu Vers. Przy okazji potwierdziła się stara prawda, że bez względu na wiek i preferencje muzyczne dobry zespół to taki, który jak gra, to noga sama chodzi rytmicznie. Było szaleństwo. Było super.

 

 

Na placu zaroiło się od tańczących par oraz dzieci. Im bardziej się ściemniało, tym więcej było dorosłych chętnych na tańce. Taneczne szaleństwa trwały do późnych godzin wieczornych. 

 

Organizowany od wielu lat Festyn Rodzinny dawno już przekroczył granice osiedla Mierzwiączka, ponieważ ściąga mieszkańców całego miasta. Organizacja tak dużej imprezy wymaga oczywiście od osób zaangażowanych w jego przygotowanie większych nakładów pracy, a przede wszystkim jest kosztowna.

 

 

Zarząd Osiedla Mierzwiączka jako organizator serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za bardzo liczny udział w Festynie rodzinnym pn. Powitanie Lata, który odbył się w niedzielę 3 lipca.

 

Po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią znowu całe rodziny mogły się wspaniale bawić, tym bardziej że pogoda dopisała.

 

Realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez sponsorów

 

 - Dziękujemy Urzędowi Miasta oraz Pani Burmistrz Miasta, Państwu Agacie i Bogdanowi Nawrotkom – AGBO, Panom Zbigniewowi i Wiesławowi Kalbarczykom – KALNEX, właścicielowi marki ENTERNET operatorowi sieci światłowodowej w Dęblinie, Panu Pawłowi Kijkowi – PHU PIERŚCIEŃ, Panu Michałowi Wojewódzkiemu – POLGRAF, Sklep Meblowy Dęblin ul. Warszawska 7, Pizzeria&Pub 77, a także Panu Markowi Kuta – ELEKTROMEKS Dęblin, Zarządowi Wspólnoty Gruntowej Mierzwiączka na czele z jej Przewodniczącym Arturem Przerwińskim oraz Radnym z naszego Osiedla Panom Robertowi Paskowi i Jarosławowi Wojtysiowi.

 

 

Dziękujemy za opiekę medyczną nad uczestnikami festynu – SPZOZ w Dęblinie.

Dziękujemy Policji oraz strażakom z OSP Masów.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Cezarego Rułki właściciela terenu za jego udostępnienie a także za umożliwienie nieodpłatnego korzystania z energii elektrycznej.

 

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy festynu doskonale się bawili w to niedzielne popołudnie. Teraz nastał czas wakacji, a więc zasłużonego wypoczynku. Życzymy wam radosnych, bezpiecznych i pełnych słońca wakacji.

 

 

Podsumowując festyn w imieniu organizatorów oraz wszystkich mieszkańców Dęblina, którzy brali w nim udział serdeczne podziękowania dla wszystkich obecnych. Bez was impreza ta nie mogła by się odbyć.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Artur Misiak
2 października 2022 r. grupa 24 uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie pod opie...
Ciekawe jaki zawód wykonywałeś w młodości. Byłeś Lekarzem? Ślusarzem? A może Budowlańcem? Na pewno...
W dniu 30 września 2022r. w Starostwie Powiatowym w Rykach odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu P...
Źródło: Miasto Dęblin
Przedsiębiorco, nie masz umowy na odbiór odpadów komunalnych? Zawrzyj umowę czym prędzej. ...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów!
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów! -sporządzamy garaże na wymiar, -podchodzimy indywidualnie do ...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent projektanta - AutoCAD z orzeczeniem praca zdalna
Projektowanie CAD to Twoje hobby? Nie masz doświadczenia zawodowego ale chcesz je zdobyć? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! ...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczka gotówkowa
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, legalny i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i zrozumiałych warunkach z op...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook