Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

12.09.2015 r. w  godz. 10.00 – 13.00 na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących  w Dęblinie odbył się turniej piłki nożnej będący finałem województwa lubelskiego w ramach ogólnopolskiego projektu Orlik Polska 2015 – Ogólnopolska Liga Mistrzów Orlika. Gospodarzem turnieju była Burmistrz Miasta Dęblin – Beata Siedlecka która oficjalnie rozpoczęła imprezę. Organizatorami turnieju byli Dyrektor ZSO w Dęblinie – Roman Bytniewski oraz animator sportu w Dęblinie – Piotr Świtaj. Sędzią turnieju był Dawid Osojca. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 10750

W najbliższą sobotę, 12 września o godzinie 16:00 na stadionie miejskim w Dęblinie staną naprzeciw siebie "Orlęta 1925" Dęblin i ich rywal Wilki Wilków!  

 

Kibice na wznowienie piłkarskich emocji w Dęblinie czekają już od dawna, zawodnicy natomiast na liczne wsparcie. Do meczu zostało już tylko dwa dni, a "Orlęta" powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. 

 

4 dni później, w środę 16 września o godzinie 17:00 "Orlęta" rozegrają kolejny domowy mecz, tym razem w ramach zaległej I kolejki. Ich rywalem będzie KS Góra Puławska.

 kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 10-09-2015 09:11

05.09.2015 r. od godz. 10.00 na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbył się turniej piłki nożnej w ramach projektu „Orlik Polska 2015 – Ogólnopolska Liga Mistrzów Orlika” - etap regionalny. Honorowy patronat nad turniejem objęła Burmistrz Miasta Dęblin – Beata Siedlecka, natomiast gospodarzem turnieju był Dyrektor ZSO w Dęblinie – Roman Bytniewski. Organizatorem turnieju był animator sportu w Dęblinie – Piotr Świtaj, pełniący również funkcję koordynatora wojewódzkiego tego projektu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 4479

W sobotę i niedzielę odbyły się mecze 4. kolejki A Klasy. MKS "Orlęta 1925" Dęblin z pierwszym punktem, kolejne zwycięstwo lidera oraz kolejna "piątka" Garbarni. Pierwszy punkt zdobyty przez drużynę "Orląt" pokazuje, że idą w dobrym kierunku. Po nadrobieniu zaległości treningowych i lepszym zgraniu zespołu będą w stanie powalczyć z każdym.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3676

Wczoraj o godzinie 19.00 odbył się nabór do sekcji Samoobrony i MMA. Zaproszeni byli wszyscy chętni i to już od 6. roku życia. Podczas spotkania nie zabrakło też i kobiet. Trenerem sekcji MMA jest Adrian Kurek, natomiast samoobrony będzie uczył trener Leszek Grzyb. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 5547

Chętni, którzy chcą dołączyć do "Rodziny" Orląt mają szansę. Ruszają kolejne nabory do sekcji piłka nożna, samoobrona i koszykówka. Trenerzy zapraszają piłkarzy urodzonych w latach '98, '99 i 2000 na nabór do drużyny juniorów! Nabór odbędzie się na boisku przy LO w poniedziałek 7 września o godzinie 17:00. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3041

12 września br. o godzinie 10.00, na zapleczu sportowym, przy ZSO w Dęblinie odbędzie się turniej "Orlik Polska 2015". Tym razem jest to finał wojewódzki! Rywalizacja będzie i sportowa i zdrowa. Patronat Honorowy nad Ligą Mistrzów objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka, a koordynatorem wojewódzkim turnieju jest Piotr Świtaj (e-mail: piotrswitaj@wp.pl)

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3250

W dniu 5 września, na zapleczu sportowym, przy ZSO w Dęblinie, odbędą się rozgrywki gminne w ramach projektu "Orlik Polska 2015". Głównym celem piłkarskiego projektu „Orlik Polska”, czyli Ogólnopolska Liga Mistrzów Orlika są regularne amatorskie rozgrywki na szczeblu Gminnym, Regionalnym, Wojewódzkim, Ogólnopolskim, a w 2012 roku Europejskim stwarzając społeczeństwu możliwość rywalizacji sportowej, zapobieganiu nałogom oraz zachowując stabilność fizyczną.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 4058

7 lipca br., odbył się pierwszy trening „Orląt”, zawodników z sekcji Mieszanych Sztuk Walki. Fightersi trenowali pod okiem trenera – Adriana Kurka. Dęblińska sekcja MMA zrodziła się z potrzeby hartu ducha, zdrowego stylu życia oraz dyscypliny. Przypominamy, że treningi do sekcji MMA odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.00

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 5297

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie w rocznikach 2007, 2008, 2009 i 2010, ta liczna grupa zostanie podzielona na dwie mniejsze.

 

W związku z powyższym zaplanowano dodatkowy nabór wszystkich dzieci urodzonych w latach 2009 i 2010 na pokazowy trening, który odbędzie się w środę 5 sierpnia o godzinie 18:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 na os. Lotnisko! 

 

Wszelkie pytania można kierować na adres biuro@orletadeblin.com

 

Pragniemy zaznaczyć, że drużyna seniorów również trenuje i przygotowuje się już do zbliżającego się sezonu. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 31-07-2015 15:55

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook