Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
Podwójne mistrzostwo dla dziewcząt Cheer Academy Gigant
Dodał: MartynaKopacz, 25-04-2017 12:09, odsłon: 2399
Cheer Academy Gigant
Cheer Academy Gigant

W dniach 31.03 - 02.04. w Łochwie odbyły się XX Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Cheerleaders, w których swoje umiejętności zaprezentowało łącznie 128 zespołów, czyli ponad 2000 tys. zawodniczek z całej Polski.

 

 

 

Cheer Academy Gigant była reprezentowana na tych Mistrzostwach, przez 6 zespołów w pięciu kategoriach wiekowych. Wszystkie zespoły po zaciętej rywalizacji weszły do ścisłych finałów w swoich kategoriach wiekowych. Zawodniczki z Legionowa i Dęblina zaprezentowały swoje umiejętności w dywizji POM DANCE, dwa zespoły zostały wystawione w kategorii PREMIER- najwyższej z możliwych dla tej dywizji.

 

Każdy z zespołów posiadał w swoim układzie tanecznym charakterystyczny motyw przewodni, do którego odpowiednio została dobrana choreografia, muzyka i stroje. Tegoroczne motywy Cheer Academy Gigant zespołów to miłość, internet, folk, ratowniczki wodne, mikołajki i siostry zakonne.

 

Klasyfikacja końcowa Cheer Academy Gigant

 

XX Jubileuszowych Mistrzostw Polski Cheerleaders 2017r. w Łochowie

 

-dzieci (do 8 roku życia) kategoria PREMIER- I miejsce

-junior młodszy II (od 7 do 13 roku życia)- VI miejsce

-junior młodszy I (od 7 do 13 roku życia)- kategoria PREMIER- III miejsce

-junior (od 12 do 16 roku życia)-VI miejsce

-senior (od 16 do 29 roku życia) -I miejsce

-senior II (pow.29 roku życia)- IV miejsce

 

Z wyników uzyskanych na Mistrzostw Polski Cheerleaders 2017r. w Łochowie, ogromnie zadowolona jest trenerka Monika Pawliczak, która tak mówi o swoich podopiecznych:

 

- Mam bardzo dobre zawodniczki, które są w stanie być czołówką Polskiego Cheerleadingu. Moje Cheerleaderki trenują 1,5 roku, od niedawna trzy razy w tygodniu, co w porównaniu do innych startujących w tych zawodach zespołów, stanowi bardzo niewielki czas treningowy, a także jest to dla moich dziewczynek początek przygody z Cheerleadingiem. Tym bardziej cieszy uzyskany rezultat - mówi trenerka.

 

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Od razu po powrocie z turnieju Cheerleaderki zaczęły ciężką pracę, kładąc ogromny nacisk na przygotowanie motoryczne oraz taneczne. Mają jasno określony cel na następny rok, co wiąże się z wielkim zaangażowaniem zawodniczek, jak również ich rodziców.

 

Cheerleading został sportem olimpijskim, to motywuje zawodniczki jeszcze bardziej do pracy. Mimo bardzo młodego wieku podopieczne trenerki Moniki Pawliczak są bardzo świadomymi sportowcami, przyzwyczajone do bardzo ciężkich treningów. Efekty swojej pracy widzą stając na najwyższych miejscach podium.

 

 

- Na treningach jesteśmy "okropnymi" trenerkami. Wyciskamy z dzieci ostatnie poty, ale poza salą treningową świetnie się bawimy, żartujemy, wygłupiamy. Często wspólnie wyjeżdżamy, co jeszcze bardziej nas scala - mówi pani Monika -  Starsze tancerki opiekują się młodszymi. W naszej Akademii panuje ogólna zasada "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

 

Sport wyczynowy dziecka wiąże się z wieloma wyrzeczeniami zawodnika i jego rodziców

 

- Moje dziewczynki uczestnicząc przez te 1,5 roku w treningach, obozach kondycyjnych, przygotowując się do zawodów, posmakowały, co to znaczy mocny i ciężki trening, ale także poznały szczęście i zadowolenie ze zwycięstwa - dodaje trenerka -  Ich sportowa kariera zapowiada się bardzo obiecująco. Nasi kibice, którzy są zawsze obecni i najgłośniejsi na zawodach dają zawodniczkom jeszcze większego powera - kontynuuje Pawliczak -  Nie wiem na czym to polega, ale one tańcząc podczas najważniejszych imprezach lub w najbardziej stresujących monetach, jakimi są finały i dogrywki wskakują na "najwyższe obroty" i wykonują program prezentując życiową formę, to bardzo ważne, że stres działa na nie budująco - dodaje

 

 

Wszystkie występy zawodniczek Cheer Academy Gigant w ramach XX Mistrzostw Polski już niebawem zostaną opublikowane w najróżniejszych mediach społecznośćiowych, w tym również w Dęblin24.eu, a na żywo można będzie je zobaczyć w najbliższym czasie w Dęblinie, podczas imprez plenerowych.

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MartynaKopacz
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans&nbs...
Już 24 lutego do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zawita zespół Old Breakout z w...
Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po rocznej przerwie spowodowane...
Niepowtarzalna okazaja zobaczyć Twierdzę Dęblin od wewnątrz z przewodnikiem.   19 lutego o godz. 9...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook