Dzisiaj jest piątek, 07 października 2022 r., 280 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
fot. Jerzy K. Wojtaś

Na III miejscu uplasowały się Ryki w konkursie Nivea. Na Ryki zagłosowało 256341 mieszkańców. Dzięki tak dużej ilości głosów młodzi milusińscy Ryk mają plac, który zabawami nawiązuje do popularnych niegdyś zabaw ich rodziców. Na placu dzieci w różnym wieku zagrają w klasy, w ziemia parzy, w Kasia mówi, postrzelają do celu, poskaczą na skakance oraz będą mogły spróbować swoich umiejętności podczas wspinaczki. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 4207

4 października 2015 roku ks. Tomasz Oponowicz, dekanalny duszpasterz młodzieży zaprosił wiernych ryckiego kościoła parafialnego na czuwanie w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Zaproszenie skierowane było w szczególności do młodzieży poszukującej zaspokojenia duchowych potrzeb. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3985
Fot. Daniel Gogłoza

Niesamowicie energetyzujący koncert zespołu Bracia, który wraz z gościnnie występującym Krzysztofem Cugowskim rozruszali rycką publiczność na stadionie. Koncert zgromadził ogromną widownię. 

 

Fani zespołu tłumnie zgromadzili się przed sceną, na ryckim stadionie i nie żałowali. Występ był niezwykle poruszający, a muzycy emanowali ze sceny ogromną energią. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3591
Fot. Daniel Gogłoza

W ubiegły weekend, 30 sierpnia na ryckim stadionie odbyły się Dni Ryk połączone z Dożynkami. Święto Ryk rozpoczęło się o godzinie 13.00 Mszą Świętą, a kilka minut po 14.00 Burmistrz Ryk, Jarosław Żaczek otworzył uroczystość miejskiego święta plonów. Przeczytał również list skierowany do mieszkańców Ryk od Prezydenta Andrzeja Dudy. 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2574

28 czerwca 2015 na placu przed Urzędem Miasta odbędzie się festyn Anioł w Dęblinie, gdzie zaprezentują się zespoły taneczne, soliści oraz wokaliści. Zaplanowano równiez i inne atrakcje. Natomiast Ryki zapraszają 12 lipca na Biesiadę na Starym Rynku oraz na bieg Run For Ryki na 1/5/10 kilometrów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2285

7 czerwca 2015 roku na stadionie sportowym w Rykach odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze dla jednostek OSP i MDP z terenu Gminy Ryki. Do rywalizacji stanęło 28 drużyn, tj.:

  • 4 drużyny MDP Dziewcząt,
  • 8 drużyn MDP Chłopców,
  • 1 drużyna KDP,
  • 15 drużyn OSP. 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2423

W dniach 14-15 marca Biegusie zapraszają do udziału w I Duathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się, nie mówi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Ryki, odsłon: 3158
UM Ryki

21 maja w Przedzszkolu Samorządowym nr 5 w Rykach odbył się Konkurs Recytatorski "Grzeczność na co dzień", którego tematem przewodnim była m.in grzeczność na co dzień, promowanie sztuki żywego słowa w środowisku przedszkolnym czy kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 5889
Dęblin24

Dzień kanonizacji, dzień 27 kwietnia 2014 roku to jeden z najważniejszych dni dla Polski. Z tej właśnie okazji odbył się koncert scholi z ryckiej parafii Niebieskie Owieczki oraz zaproszonych gości. W ryckim kościele już przed godziną 19.00 zaczęła zbierać się młodzież, dzieci oraz dorośli. Nie zabrakło również włodarzy miasta. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Ryki, odsłon: 4509

W poniedziałek 10 lutego Samorządowe Przedszkole nr 2 w Rykach zamieniło się w teatr, a wszystko za sprawą wychowanków, którzy pod okiem Pań szlifują swoje talenty i zainteresowania aktorskie i recytatorskie.

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2435

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów!
GARAŻE BLASZANE, bramy garażowe, hale, magazyny, kojce dla psów! -sporządzamy garaże na wymiar, -podchodzimy indywidualnie do ...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent projektanta - AutoCAD z orzeczeniem praca zdalna
Projektowanie CAD to Twoje hobby? Nie masz doświadczenia zawodowego ale chcesz je zdobyć? W takim razie szukamy właśnie Ciebie! ...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczka gotówkowa
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, legalny i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i zrozumiałych warunkach z op...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook