Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Wreszcie nadszedł ten dzień. Prawie 5 miesięcy przygotowań z mniejszą bądź większą motywacją. Czasami było trudno, czasami coś bolało, ale w głowie tylko jeden cel – Orlen Warsaw Marathon i w końcu start na miarę (przede wszystkim) swoich oczekiwań. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2716

W niedzielę, na ryckiej scenie w hołdzie Papieżowi wystąpili młodzi artyści, aby w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, tak bliskiego św. Janowi Pawłowi II podzielić się talentami i sercem pełnym zapału. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3472
simradio.pl

W niedzielę 17 kwietnia młodzi artyści zaśpiewają w hołdzie św. Janowi Pawłowi II. Koncert "Przekroczyć próg Nadziei" odbędzie się w sali Kina Renesans o godzinie 14.00. Wstęp wolny! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2206

Sorzystaliśmy z zaproszenia szefa ryckiej komendy policji nadkom. Marka Tchórza i odwiedziliśmy nową siedzibę policji w Rykach. Byliśmy w różnych pomieszczeniach począwszy od aresztu policyjnego, poprzez strzelnicę, siłownię, salę odpraw, a skończywszy na stanowisku kierowania.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 7114

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach zakończyli cykl konsultacji społecznych poświęconych tworzeniu map zagrożeń w powiecie ryckim. Na spotkaniach podczas dyskusji kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Rykach oraz przedstawicieli instytucji samorządowych, służb oraz mieszkańców zgłaszano propozycje na temat zagrożeń występujących na terenie powiatu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2270
fot. Jerzy Wojtaś

W ubiegłą niedzielę mieszkańcy Ryk wyszli na ulicę. Protestujący na kilka godzin zablokowali ulicę Warszawską. Mieszkańcy domgają się świateł na skrzyżowaniu ulic, na którym kilka dni temu samochód potrącił 15-latkę. To nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu. Mieszkańcy mają dość potrąceń i brawurowej jazdy kierowców. Policja informuje, że protest zaplanowany na piątek w tej formie jest niezgodny z przepisami Ustawy Prawo o zgromadzeniach. Policja chce rozmawiać, organizatorzy protestu nie skorzystali z zaproszenia.

 
 
 


kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 3287

W dniach 19-20 marca zachęcamy do udziału w II Aquathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Rok temu odbyła się pierwsza edycja imprezy. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi Nowaczykowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się i nie mówi. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2752
fot. Jerzy Wojtaś

Dziś obchodziliśmy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną w naszej tradycji świętem Trzech Króli. Ulicami Ryk przeszedł Orszak Trzech Króli. O godzinie 11.30 przed sumą mieszkańcy spotkali się na parkingu przy Ósemce skąd orszak wyruszył do kościoła na Mszę Św. o godz. 1200Tego dnia w kościele ksiądz poświęcił kadzidło i kredę. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2861
KWP Lublin

2,5 tysiąca mkw powierzchni, cztery kondygnacje do tego nowocześnie wyposażony i dostosowany do osób niepełnosprawnych. To nowy budynek ryckiej Komendy Policji. Koszt inwestycji w nową komendę to 11 mln. złotych. Środki przeznaczone na ten cel pochodziły z Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji oraz ze środków budżetowych. Otwarcia nowej komendy dokonał Komendant Główny Policji gen. insp. Krzysztof Gajewski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 5166

Pobiegną po raz czwarty! Z piątku na sobotę 27-28 listopada odbędzie się czwarta 24-godzinna Sztafeta Andrzejkowa. Wzorem ubiegłego roku biegacze pobiegną nie tylko dla samej idei biegania, ale także aby nieść pomoc.

 

Tym razem hasło przewodnie brzmi: „Pomóż innym przetrwać zimę”.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Ryki, odsłon: 2645

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook