Dzisiaj jest sobota, 13 sierpnia 2022 r., 225 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Miasto Dęblin jest pierwszym punktem objazdowej wystawy związanej z obchodami 35 rocznicy Lubelskiego Lipca 1980. Materiał do wystawy został przygotowany przez Lubelski Oddział IPN. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4345

Przez dwa tygodnie maja na stronie urzędu dostępna była sonda, w której zapytano naszych mieszkańców o godziny pracy magistratu. Pomysł z tego typu zapytaniem wyszedł bezpośrednio od Państwa, ponieważ zasugerowano ten rodzaj komunikacji z mieszkańcami. W związku z tym, że zdanie mieszkańców jest dla urzędu ważne skierowano zapytanie w formie sondy o ewentualne zmiany pracy urzędu w poniedziałki. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2399

W poniedziałek 1 czerwca w całej Polsce świętowany był Dzień Dziecka. Niewątpliwie jest to czas na który rok rocznie czekają wszystkie dzieci. W wielu miejscach w poniedziałek było wesoło, gwarnie i kolorowo. Również na placu przed Urzędem Miasta Dęblin dzieci z miejskich placówek oświatowych spotkały się z burmistrzem Beatą Siedlecką, która objęła patronatem to wydarzenie. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2471

W dniu 21 maja 2015 r. w lokalu Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Rycice odbyła się uroczystość podsumowująca VIII edycję konkursu „Mistrz Czytania” oraz VII edycję „Klubu Milionerów”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3829

15 maja 2015 r. w lokalu Miejska Biblioteka Publiczna miał miejsce niezwykły wieczór - spotkanie poświęcone życiu i karierze piosenkarskiej Anny German.  Spotkanie poprowadziła Volga Yerafeyenka, pisarka pochodzącą z Białorusi, od 2006 r.  mieszkająca  w Polsce. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3077

Skrzydlate Juwenalia 2015 przeszły już do historii miasta. W pamięci wielu obecnych w dniu 14 maja na Stadionie KS „Czarni Dęblin” pozostały już tylko miłe wspomnienia. Niewątpliwie było to ważne wydarzenie, ponieważ historia Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych to już 90 lat, ale po raz pierwszy studenckie Skrzydlate Juwenalia odbyły się na terenach miejskich. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3029

W ciągu dwóch lat w okolicach Łodzi, Radomia i w Dęblinie ma powstać nowy region gospodarczy, skupiający firmy z branży lotniczej - Wyżyna Lotnicza. Nowe inwestycje planują tam firmy lotnicze. List otwarty w tej sprawie podpisali Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska i Radosław Witkowski, Prezydent Miasta Radomia.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1834

Trwają przygotowania do tegorocznego Jubileuszu 90-lecia "Szkoły Orląt" oraz Dni Dęblina 2015 r. Znamy też gwiazdy, które wystąpią w czerwcu na dęblińskiej scenie. Uroczyste obchody odbędą się w dniach od 18 do 21 czerwca 2015 r. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4820

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej uwag ze strony mieszkańców na temat godzin otwarcia Urzędu Miasta Dęblin w poniedziałki.

Aktualnie petenci mogą załatwiać swoje sprawy w godzinach od 9:00 do 17:00. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1858

W związku z upływem w dniu 31 grudnia 2015 r. 4-letniej kadencji ławników i zbliżającymi się wyborami ławników na następną kadencję obejmującą lata 2016-2019, kandydatów należy zgłaszać do Biura Rady Miasta (pokój nr 4 Urzędu Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, tel. (81) 8830377 w terminie do dnia 30 czerwca 2015 r.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, odsłon: 1575

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook