Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
Archiwum: Anioł w Dęblinie 2014 r.

25 czerwca na placu przed Urzędem Miasta odbędzie się festyn Anioł w Dęblinie, gdzie zaprezentują się zespoły taneczne, soliści oraz wokaliści z MDK. Z kolei Ryki zapraszają 26 czerwca na Biesiadę na Starym Rynku oraz na bieg Run For Ryki na 1/5/10 kilometrów. Tym razem walczymy o Marcina Siemierzewicza. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1591

Przedstawiciele 
XIII Świętokrzyskiego Korpusu Polskich Drużyn Strzeleckich w dęblińskim Urzędzie. Spotkanie z burmistrz Dęblina Beatą Siedlecką miało na celu umocnieniu współpracy samorządku ze stowarzyszeniem. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1386
Archiwum

Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka 1 czerwca zaprasza najmłodszych mieszkańców na plac przed Urzędem. W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Będzie słodki poczęstunek, gry i zabawy. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1367

W piątek, 29 kwietnia 2016r. burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wspólnie z wiceprzewodniczącym Rady Miasta, Henrykiem Wiejakiem oraz przewodniczącymi Zarządów Osiedlowych:  Maciejem Jakubikiem, Maciejem Krygrowskim i Arturem Marzyszem złożyli  kwiaty i zapalili znicze w miejscach Pamięci Narodowej.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1676
delfinek

Radni Rady Miasta Dęblin podjęli uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Ryki, zapewniając tym samym wkład własny miasta w realizację projektu powszechnej nauki pływania dla dęblińskich uczniów. 

 

Projekt pod nazwą „Zdobądź Delfinka” realizowany jest w partnerstwie z Liderem- Gminą Ryki, a także z pozostałymi gminami powiatu. Całkowita wartość projektu wyniesie 60 200 zł. Wkład finansowy w przypadku Miasta Dęblin to kwota 23 900 zł.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1789

We wtorek 1 marca 2016 roku odbędzie się w Dęblinie uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W programie uroczystości Msza Święta, oddanie hołdu "Żołnierzom Wyklętym" oraz emisja filmów o "Zołnierzach Wyklętych". 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1718
Źródło: MBP w Dęblinie

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie!”.

Mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie zorganizowała dwie lekcje biblioteczne. W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dęblinie. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1660

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie ogłasza konkurs plastyczny na WYKONANIE PROJEKTU ULOTKI INFORMACYJNO-PROFILAKTYCZNEJ. 

 

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół z terenu miasta Dęblin.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1768

W czwartek 11 lutego o godzinie 16:30 w sali nr 1 Urzędu Miasta odbyło się spotkanie dotyczące rozwoju przedsiębiorczości w Dęblinie, w aspekcie możliwości skorzystania z funduszy unijnych w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2016-2020. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1799

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawany jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Ustanowiony został w 1960 r. Tegoroczna uroczystość odbyła się na sali ślub Ratusza miejskiego a w imieniu Prezydenta RP odznaczenia przybyłych par dokonała burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3456

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj na swojej pasji promując swoje miasto
Szanowny Użytkowniku Internetu, chcesz prowadzić portal internetowy o swoim mieście, tam, gdzie mieszkasz? to naprawdę możliwe...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka chorwackiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook