Dzisiaj jest sobota, 28 maja 2022 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W dniach 16.04.-21.04.18r. dwie  klasy siódme ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie: VIIa z wychowawczynią Anną Kiliszek i VIIb z wychowawczynią, Aleksandrą Ślusarską oraz nauczycielem biologii Jolantą Karaś, aktywnie spędzały czas na Zielonej Szkole w Jarnołtówku.

 

Jarnołtówek to „miejsce na końcu świata”, tak przywitały ich informacje przy DWD Karolinka, w którym uczniowie ze swoimi opiekunami spędzili sześć interesujących dni. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1220

Dnia 24 kwietnia 2018 roku odbyły się Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół Zawodowych nr 1.

 

Pojawiło się wiele lokalnych firmy z propozycjami pracy oraz placówek oświatowych przedstawiających swoje oferty edukacji.

 

Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem co można było zauważyć po liczbie przybyłych.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1185

Dnia 21 kwietnia 2018 roku w godzinach od 11 do 15 na placu przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie odbyła się „Wystawa Rękodziała Twórców Ziemi Dęblińskiej.

 

Była to pierwsza edycja, zaprezentowało się 10 wystawców.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 973

W piątek 20 kwietnia 2018 roku 1. Batalion Drogowo Mostowy w Dęblinie obchodził 10 – lecie utworzenia oraz „Dzień Sapera”.

 

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miasta Dęblin Henrykiem Wiejakiem złożyli na ręce dowódcy ppłk Adama Bednarczyka podziękowania i życzenia.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 1890
Zdjęcie poglądowe:  3 maj 2014 rok

W czwartek 3 maja mieszkańcy Dęblina wezmą udział w święcie majowym z okazji 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny odbywającą się w Kościele p.w. Św. Piusa V Papieża w Dęblinie o godz. 10:00.

 

Całość zakończy się Uroczystą Sesją Rady Miasta.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1405

10 kwietnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego została podpisana umowa dofinansowania remontu budynku Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.

 

Ze strony Miasta Dęblin umowę podpisały Beata Siedlecka burmistrz Miasta Dęblin i Agata Zaręba skarbnika Miasta Dęblin, natomiast Urząd Marszałkowski reprezentowali wicemarszałek Województwa Lubelskiego Grzegorz Kapusta i zastępca dyrektora Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego Mateusz Winiarski.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 1572
Fot. pixel2013/pixabay.com

 kategoria: Miasto Dęblin, Aktualności, Top, dodano: 31-03-2018 08:41

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka składa serdeczne podziękowania za otrzymane życzenia wielkanocne na świątecznych kartkach.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1893

W dniu 25 marca 2018 przed Ratuszem Miasta Dęblin odbyła się kolejna edycja „Kiermaszu Wielkanocnego”.

 

Mieszkańcy naszego miasta i powiatu mieli okazję obejrzeć i kupić oryginalne ozdoby świąteczne: kolorowe pisanki, wyroby z wikliny i ceramiki, stroiki, baranki, kurczaczki, kurki, koszyczki, serwetki i oczywiście mazurki. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1809

W czwartek 29 marca burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz z kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie Moniką Kośmińską odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1302

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook