Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak w dniu 29 maja wystosował pismo do Rodziców, Opiekunów oraz Wychowawców z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, a tym samym uruchomił kampanię społeczną, która ma na celu zmianę ...postaw społecznych wśród dorosłych wobec dzieci.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-06-2013 12:50, odsłon: 2627)

Podczas ostatniej sesji przegłosowano pozbawienie zabytkowych drzew statusu pomnika przyrody. O taką uchwałę wnioskował Zarząd Dróg Wojewódzkich, ponieważ ma to związek z przebudową drogi.

Zabytkowe Lipy przy ulicy Stężyckiej zostaną wycięte.
Według dendrologa stan dziewięciu drzew jest zły i nie da się ich już uratować.(kategoria: Top, Aktualności, dodano: 03-06-2013 14:46)
fot. Hubert

Wczoraj czyli 4 czerwca, odbył się Dzień Dziecka na Osiedlu Stawy w Dęblinie organizowany przez Jednostkę Wojskową. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni oraz wziąć udział w organizowanych zabawach. Nie zabrakło też kiełbasek z grilla.(kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-06-2013 19:42)

3 czerwca kadra Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie - Filia Wiślana zorganizowała dla dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Dęblinie „Bajkowy Dzień Dziecka w Bibliotece”.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-06-2013 14:36, odsłon: 2635)
 W pracowni komputerowej pan Krzysztof Krasuski tłumaczy na czym polegają zajęcia.

29 maja odbyła się coroczna impreza integracyjna w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Podopieczni oraz ich Rodzice mogli wziąć udział w pokazowych zajęciach na pracowniach. Zajęcia odbyły się pod okiem instruktorów terapii zajęciowej.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-06-2013 09:23, odsłon: 3581)

Większość z nas kończąc szkołę podstawową czy średnią obiecuje utrzymywać ze sobą kontakt. Rzeczywistość bywa inna, założenie rodziny, wyjazd na studia, za granicę czy pochłaniająca czas praca nie pozwala oglądać się za siebie, powoli zapomina się o ...starych znajomych. A co jeśli większość z nas mieszka w tym samym mieście lub pobliskiej okolicy...? Praca i rodzina, na ulicy "cześć, pa lecę, bo się spieszę..."Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 04-06-2013 10:11, odsłon: 2881)

9 czerwca podczas Święta Karpia będzie można spróbować potraw rybnych, które zostaną przygotowane przez lokalne koła gospodyń wiejskich.
Dodatkowymi atrakcjami będą zawody wędkarskie i strzeleckie oraz regaty na stawie „Okręt".
Odbędą się również koncerty zespołów folkowych „Horpyna" oraz „Lalai Jevo Kamanda".

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 03-06-2013 12:11, odsłon: 2984)

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marszałka Piłsudskiego w Dęblinie serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty Placówki w ramach którego odbędzie się konferencja na temat: "Rola Placówek kształcenia specjalnego w procesie edukacji i środowisku lokalnym"(kategoria: Top, Aktualności, dodano: 02-06-2013 20:51)
Fot. EdytaD

Dziś od godziny 14.00 w Rykach odbył się festyn z okazji X-lecia istnienia Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży przy parafii Najświętszego Zbawiciela.

 W trakcie festynu dodatkowe atrakcje wzbudzały duże zainteresowanie. Dzieci mogły skorzystać z darmowych, dmuchanych zjeżdżalni czy możliwości obejrzenia samochodu strażackiego i policyjnego.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, dodano: 02-06-2013 14:20, odsłon: 1555)

Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło dziś na skrzyżowaniu przy Cmentarzu Komunalnym na ulicy 15 PP Wilków. Skrzyżowanie zostało zablokowane. Obu kierowcom nic się nie stało.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Kronika , dodano: 22-05-2013 15:42, odsłon: 3516)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook