Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Pomysł powstania małej elektrowni wodnej, zapory oraz zalewu o powierzchni ok. 350 ha na rzece Wieprz powstał już parę lat temu. Argumentem przesądzającym za wyborem tego przedsięwzięcia, był fakt istnienia od 10 lat, w tzw. Studium zagospodarowania przestrzennego Dęblina, zaplanowanej zapory wodnej na rzece Wieprz, na wysokości Masowa. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 30-03-2014 22:46, odsłon: 3600)

Coraz częściej zasiadamy w domach przed komputerami. Coraz więcej miast oferuje nam spacery po mieście, niestety spacery tzw. wirtualne. Dlaczego zatem nie wybrać się na prawdziwy spacer na świeżym powietrzu? Miejski Dom Kultury zaprasza na spacer po Dęblinie, a dodatkowo spacer ma mieć charakter historyczny. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 30-03-2014 08:02, odsłon: 3331)

W dniach 17–21 marca w Gimnazjum Nr1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły  się warsztaty językowe prowadzone przez zagranicznych studentów wolontariuszy z międzynarodowej organizacji AIESEC Purevdulam Baldandojr  i Mouhamed Amine Jenai. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kulturą, geografią i historią takich krajów, jak Mongolia i Tunezja oraz sprawdzenia swoich umiejętności językowych w codziennej komunikacji. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 29-03-2014 21:24, odsłon: 4456)
Źródło ZSZ nr2

Kolorowe, apetyczne i smakowicie pachnące potrawy przygotowali uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie kucharz w ramach konkursu „Kucharz na medal 2014", który odbył się 21 marca 2014r. w dęblińskiej ZSZ nr2. Uczestnicy z klas 1-3 zmierzyli się z trudnym zadaniem, jakim było przygotowanie potraw kuchni ukraińskiej i staropolskiej. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 28-03-2014 10:17, odsłon: 6157)
Źródło KPP Ryki

Policjanci ryckiej Komendy oraz przedstawiciel Monaru spotkali się z uczniami gimnazjum oraz ich rodzicami z terenu gminy Nowodwór. Podczas prelekcji poruszano temat uzależnień od narkotyków oraz innych środków odurzających. Zapoznano także uczestników z grożącymi konsekwencjami prawnymi.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 27-03-2014 20:21, odsłon: 5124)

Policjanci ryckiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 27-latka,który podczas legitymowania podawał się za brata bliźniaka. Funkcjonariusze podejrzewając, że mężczyzna wprowadza ich w błąd sprawdzili tożsamość za pomocą odcisków palców. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z decyzją sądu trafi do aresztu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 27-03-2014 20:11, odsłon: 3011)
Dęblin24

Zapowiada się bardzo pracowity kwietniowy miesiąc w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie. Prawie każdego dnia uczestnicy będą mogli wziąść udział w zaplanowanym na dany dzień wydarzeniu, konkursie czy eliminacjach.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 27-03-2014 17:47, odsłon: 3393)

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości opublikowała dzisiaj listy rankingowe projektów, wybranych do dofinansowania w ramach Działania 2.4 Schemat B Marketing Gospodarczy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Wśród samorządów, którym przyznano dotację, znalazło się Miasto Dęblin z projektem pn. "Marka Lotniczy Dęblin narzędziem promocji gospodarczej miasta i regionu".

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 27-03-2014 08:04, odsłon: 3018)

Dobiega końca budowa nowej siedziby biblioteki publicznej przy ulicy Okólnej, będąca elementem projektu rewitalizacji centrum miasta. Z tej okazji Grażyna Maziarek, wiceburmistrz Dęblina wspólnie z dyrekcją i pracownikami miejskiej biblioteki zachęcają mieszkańców do włączenia się w akcję przenoszenia księgozbioru ze starej placówki do nowego gmachu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 24-03-2014 21:46, odsłon: 3150)
Źródło: Urząd Miasta Dęblin

Niektórzy stwierdzili, że Piotr Kuryło przyniósł wiosnę do Dęblina. Nie sposób się z tym nie zgodzić, patrząc na wspaniałą, słoneczną  aurę, towarzyszącą jego wizycie w naszym mieście.  Te niezwykłe odwiedziny były zasługą ks. Bogumiła Lempkowskiego, na prośbę którego laureat Kolosa 2011 zboczył z zaplanowanej trasy specjalnie po to, aby spotkać się z mieszkańcami Dęblina. Tym samym otrzymaliśmy od niego niezapomniany prezent na 60-lecie naszego miasta. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 24-03-2014 18:47, odsłon: 4207)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook