Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2024 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Kryminalni z Ryk zatrzymali mężczyznę, który włamał się do garażu i skradł samochód. Policjanci ustalili, że sprawcą może być 45-latek, który obecnie mieszka na terenie gminy Ryki. Podejrzenia okazały się słuszne. 45-latek pojechał do rodziny. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 16-11-2014 16:39, odsłon: 2452)
fot. ED

Ryccy kryminalni ustalili i zatrzymali 21-latka , który dokonał kradzieży pieniędzy z mieszkania. Poszkodowany stracił w ten sposób 10 000 złotych. Z plikiem skradzionych banknotów zrobił sobie zdjęcie. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 16-11-2014 16:06, odsłon: 2437)
KWP Lublin

Zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzież elektronarzędzi usłyszeli dwaj mieszkańcy Dęblina. 24-latkowie zatrzymani zostali przez ryckich kryminalnych. Wartość skradzionych rzeczy pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 2 tys. złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 16-11-2014 15:57, odsłon: 2436)

6.11.2014 r. w Sali balowej Pałacu Jabłonowskich odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Dęblińskiego Oddziału Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP, które w ubiegłym roku obchodziło 20 - lecie działalności. Zebranie otworzył prezes D/O SSLW RP płk. pil. inż. Ryszard GŁODEK, a dalszą część obrad poprowadził płk pil. mgr Stanisław KROWICKI.

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 13-11-2014 12:32, odsłon: 9483)
KWP Lublin

Spektaklem profilaktyczno - edukacyjnym "Poczekalnia" w wykonaniu młodzieży ze społeczności PAT- owskiej zainaugurowano program "Profilaktyka a Ty" w Rykach oraz Dęblinie. W ideę programu wprowadził publiczność podinsp. Mariusz Rozwód z KWPw Lublinie. Poruszające przedstawienie obejrzeli uczniowie szkół z terenu powiatu oraz zaproszeni goście.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 13-11-2014 10:29, odsłon: 3640)

Dla większości znany jest jako Lasio Companija, raper, działacz społeczny, kumpel...dla mnie jest to Mateusz Laskowski-mój brat, przyjaciel i...zwykły BOHATER - napisała w zgłoszeniu Aleksandra Laskowska. W oczach dzieci, którym pomaga i ich rodziców, jest nie tyle co bohaterem, a Aniołem.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 12-11-2014 19:19, odsłon: 10309)

Zakończył się pierwszy cykl rozgrywek Grand Prix Leopoldowa w tenisie stołowym. 8 listopada rozegrany został ostatni, piąty turniej Grand Prix. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych oraz open kobiet i mężczyzn. Ogromne podziękowania kierowane w stronę p.Tomasza Prządki za pomoc w organizacji cyklu. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Powiat, dodano: 12-11-2014 17:46, odsłon: 4565)

16 października 2014 r. w Stoczku Łukowskim odbyła się Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Turystyczno – Krajoznawczej ”Polska – Łotwa i Estonia – Unia Europejska”. Zespół reprezentujący Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie składał się z 7 dwuosobowych drużyn. Część testów sprawdzających wiedzę i umiejętności odbyła się na tarasie Dworu Izydory, z kolei pozostałe na dwukilometrowej trasie z punktami kontrolnymi. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 12-11-2014 17:13, odsłon: 2649)

7 października 2014 r. uczestnicy WTZ brali udział w przedstawieniu teatralnym "O szkodliwości palenia tytoniu" w reżyserii Michała Pastuszaka. W sztuce wystąpila zdolna dęblinianka Katarzyna Wesołowska. Taką kulturalną atrakcję zapewnił im Miejski Dom Kultury w Dęblinie.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, dodano: 08-11-2014 23:56, odsłon: 3476)

W dęblińskim Miejskim Domu Kultury listopad to miesiąc bardzo pracowity zarówno dla pracowników MDK oraz mieszkańców. W programie na cały miesiąc zaplanowano konkursy, wystawy fotograficzne oraz koncerty. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 07-11-2014 23:04, odsłon: 2427)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook