Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Seniorzy Klubu "BLIŻEJ  SIEBIE" spotkali się w czwartek 27 listopada. Tym razem okazją do świętowania była zabawa Andrzejkowa oraz imieniny jednego z członków  klubu pana Piotra Jankowskiego.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 01-12-2014 18:37, odsłon: 2604)
WTZ Dęblin

20 listopada 2014 r. w SOSW Dęblin odbył się II Integracyjny Drużynowy Turniej BOCCIA. W Rozgrywkach wzięły udział drużyny z SOSW z Dęblina, Kębła, Opactwa i Puław oraz WTZ z Dęblina i Ryk. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, dodano: 28-11-2014 12:55, odsłon: 4407)

Policjanci z Ryk zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży. Mężczyzna z kobietą pod pretekstem wręczania darmowych produktów usiłowali okraść mieszkańca powiatu ryckiego. Zaskoczeni interwencją mundurowych nie zdążyli zrealizować swojego planu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 28-11-2014 12:33, odsłon: 3235)

Dwa zwycięstwa to dorobek drużyny Błękitnych w weekendowym spotkaniu. Jako pierwsza zagrała drużyna II-ligowa. Mecz od początku był pod kontrolą drużyny z Leopoldowa. W pierwszej serii gier jedynie mecz Pawła z Arturem Rachańskim był mocno wyrównany. Dobra gra w piątej partii dała zwycięstwo zawodnikowi Błękitnych 3:2. Kolejne mecz to kontrola naszych zawodników. Honorowy punkt goście zdobyli wygrywając grę deblową. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Powiat, dodano: 25-11-2014 20:05, odsłon: 4502)

Ryccy policjanci odwiedzili wczoraj uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach. Zorganizowane zajęcia mają na celu uświadomienie młodym ludziom zagrożeń, patologii, nałogów oraz odpowiedzialności prawnej młodzieży.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 25-11-2014 08:39, odsłon: 2646)

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych ryccy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Białkach Dolnych. Zorganizowane zajęcia mają na celu uświadomienie młodym ludziom codziennych zagrożeń oraz kształtowanie w nich postaw pozwalających tych niebezpieczeństw unikać. Policjanci poruszali tematy: Jak się bezpiecznie bawić ? Jak zachować się w przypadku ataku psa? Dlaczego warto korzystać z odblasków?

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 25-11-2014 08:34, odsłon: 3278)
ZSZ nr 2

 Samorząd Uczniowski ogłosił 5 dni listopada (17 – 21) tygodniem  pod hasłem „Zero tolerancji dla nietolerancji”. Był to czas, w którym młodzież szerzyła ideę życzliwości i tolerancji. Sam „Tydzień tolerancji i życzliwości” poprzedziła akcja plakatowania szkoły. Przygotowane przez uczniów afisze były pewnego rodzaju wprowadzeniem i zachętą do uczestnictwa.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, dodano: 25-11-2014 07:48, odsłon: 3669)

Policjanci z Ryk ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na torach w Kletni gm. Stężyca. Pociąg potrącił mężczyznę, który wszedł na torowisko w miejscu niedozwolonym. W wyniku odniesionych obrażeń 53-latek poniósł śmierć na miejscu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 24-11-2014 11:27, odsłon: 3919)

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 21-11-2014 08:51, odsłon: 3989)

Zgodnie z polskim prawem za stężenie alkoholu na poziomie 0,2-0,5 promila, kierowca odpowie za tzw. jazdę po spożyciu alkoholu. Grozi za to grzywna w wysokości od 50 do 5000 zł, utrata prawa jazdy na okres od 3 do 6 lat oraz nawet 30 dni aresztu. Wynik wyższy niż 0,5 promila to już przestępstwo. Prawo jazdy traci się na okres od roku do 10 lat.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 21-11-2014 08:12, odsłon: 2334)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook