Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 r., 207 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Źródło KWP Lublin

Policjanci ryckiej komendy ustalili i zatrzymali 63-latka, który ukradł drzewo z lasu. Policjanci odnaleźli na jego posesji pocięte w klocki drzewo. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 1 tys. złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 19-12-2014 09:19, odsłon: 3140)
Źródło KWP Lublin

Eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie wzbogacili się o nowe urządzenie do szczegółowego badania narkotyków i tzw. „dopalaczy”. Nowoczesny chromatograf umożliwia szybsze i bardziej szczegółowe określenie składu chemicznego i stężenia badanej substancji. Lubelskie laboratorium jako pierwsze w Polsce zostało wyposażone w tak zaawansowany sprzęt. Zakup sfinansowano z funduszy Urzędu Marszałkowskiego woj. lubelskiego.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 19-12-2014 09:11, odsłon: 3209)

Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego ryckiej komendy przy współudziale Urzędu Gminy w Kłoczewie zorganizowali szkolenie z doskonalenia techniki jazdy dla kierowców Ochotniczych Straży Pożarnych z teren gminy Kłoczew. Odbyło się ono na profesjonalnych obiekcie oraz przy udziale licencjonowanych instruktorów.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 17-12-2014 22:05, odsłon: 3134)

Policjanci ryckiej komendy wykorzystują każdą okazję, aby propagować bezpieczne zachowania na drodze oraz używanie elementów odblaskowych. Na terenie Zespołu Szkół w Nowodworze odbył się konkurs profilaktyczno – edukacyjny „ Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny”. W konkursie udział brali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Nowodwór.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 17-12-2014 21:57, odsłon: 3264)
fot. Zofia Barbus

Tradycją Seniorów jest świętowanie urodzin klubowiczów. Tak też było 11 grudnia 2014r. Tym wspaniałym jubilatem był Pan Stefan Antolak, który w czwartkowy wieczór zorganizował spotkanie i obchodził swoje 80-te urodziny, a urodził się 6 grudnia 1934r. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 15-12-2014 22:38, odsłon: 3389)

12 grudnia 2014r. uczestnicy oraz pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dęblina obchodzili 10-lecie powstania placówki. Jolanta Pyra, kierownik Warsztatów  w imieniu wszystkich pracowników oraz uczestników podziękowała gościom oraz rodzicom za wsparcie i zaufanie jakim zostali przez nich obdarzeni, z drugiej zaś strony zaproszeni  goście mogli złożyć na ręce Pani Kierownik dla wszystkich pracowników oraz uczestników Warsztatów podziękowania za trud i ciężką pracę oraz życzyli dalszych sukcesów w rozwijaniu placówki. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, dodano: 13-12-2014 00:21, odsłon: 4435)

Na początku grudnia o godzinie 17.00 w Galerii nad Wisłą odbyła się świąteczna wystawa rękodzieła połączona ze sprzedażą prezentowanych wyrobów. Prace, które można było zakupić zaprezentowali uczniowie SOSW, uczestnicy WTZ oraz zajęć plastycznych MDK.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 12-12-2014 21:07, odsłon: 3249)
Archiwum domowe

Z całego serca pragniemy podziękować Wszystkim Tym , którzy przekazali swój 1% za 2013r. dla Mikołaja. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i okazane wsparcie z Państwa strony. Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzają podczas rozliczania PIT. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-12-2014 23:36, odsłon: 2713)

08.12.2014 uczniowie ZSZ nr 2 gościli uczniów Zespołu Szkół Samorządowych z Garbatki–Letnisko. Uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej i 1 gimnazjum do Dęblina przybyli z opiekunami. Uczestniczyli w warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez Panią Martę Szpadzik i Panią Teresę Flont wraz z klasą II Technikum Gastronomicznego. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, dodano: 11-12-2014 22:52, odsłon: 4290)

Wysokim zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze spotkanie drużyny Błękitnych. Zgodnie z przewidywaniami to właśnie oni byli faworytem meczu. Wynik tylko potwierdził te założenia. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Sport, dodano: 09-12-2014 14:35, odsłon: 4447)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook