Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
fot. Edyta Danasiewicz

19 listopada o  godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury nad Wisłą odbył się „Zaduszkowy Wieczór Wspomnień pt: Murów nie będzie”, podczas którego wykonawcy wspominali piosenki Jacka Kaczmarskiego. Młodzi artyści z MDK w Dęblinie do koncertu przygotowywali się pod okiem Michała Pastuszaka. Śpiewając piosenki Mistrza przywrócili obecnym na koncercie wspomnienia. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 19-11-2015 23:15, odsłon: 2857)

Już jest czwarty numer tygodnika Nasz Region24. Jak co tydzień, nasi dziennikarze przygotowali dla Państwa najważniejsze lokalne i regionalne informacje minionego tygodnia.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 19-11-2015 15:54, odsłon: 2407)

29 listopada 2015 roku o godz. 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłoczewie odbędzie się przegląd Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Patriotycznej. A w tym roku wspaniałą atmosferę na koncercie w ramach festiwalu o godz. 17.00 zapewni nam dobrze znany już duet: Jacek Rayski oraz Michał Pastuszak. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kłoczew, dodano: 19-11-2015 13:36, odsłon: 2460)

W przeddzień Święta Niepodległości Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wspólnie z Radnymi Rady Miasta Dęblin Mariuszem Ceglarskim i Robertem Pasek oraz Przewodniczącymi Zarządów Osiedlowych:  Bożeną Lesisz, Jolantą Szpak, Maciejem Jakubikiem, Jerzym Lewandowskim, Andrzejem Kurowskim i Leopoldem Świetlińskim symbolicznie złożyli kwiaty i zapalili znicze w miejscach Pamięci Narodowej.  

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 17-11-2015 23:20, odsłon: 3032)

14-go listopada o godzinie 9.00 w Klubie Uczelnianym WSOSP rozpoczął się Finał XVI Jesiennego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów. Swoją obecnością uświetnili to wydarzenie Pani Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblin, Pan Stanisław Jagiełło – Starosta Powiatu Ryckiego, Pan Henryk Wiejak – wiceprzewodniczący Rady Miasta Dęblin oraz Pan Waldemar Warenica – Radny Miasta Dęblin.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 17-11-2015 22:06, odsłon: 3996)
fot. OSP Brzeziny

14 listopada br., doszło do pożaru drewnianego domu mieszkalnego w Stężycy. Strażacy z KP PSP w Rykach, OSP Brzeziny oraz OSP Stężyca przez około 2,5 godziny walczyli z ogniem. Pomimo, iż pożar został opanowany i ugaszony spaleniu uległ cały dach i spora część budynku. W pożarze nikt nie ucierpiał. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 17-11-2015 11:12, odsłon: 3993)

Tradycyjnie, jak co roku w dniu poprzedzającym 11 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dęblinie zostały zorganizowane szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości i Dnia Patrona. Ten uroczysty dzień cała społeczność ośrodka obchodziła w tym roku 6 listopada. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wystąpili w inscenizacji lekcji historii. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , dodano: 17-11-2015 09:26, odsłon: 3957)

O tym, że Kajtek potrzebuje naszej pomocy pisaliśmy już TUTAJ. To niesamowite ile jesteśmy w stanie zrobić razem! W przeciągu prawie półtora miesiąca od rozkręcenia całej akcji nasze społeczeństwo postanowiło działać. Rodzice Kajtka dostali fakturę proforma z kliniki w Niemczech, za którą muszą zapłacić do końca grudnia ok 140 tys. złotych. Zebranie tej kwoty to jedyna szansa na powrót do normalności Kajtka. 

 
 


Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 12-11-2015 21:27, odsłon: 4478)

Na przydrożnym drzewie drogi krajowej Nr 48 zakończył swoją podróż 21-latek z bmw. Najprawdopodobniej jego brawurowa jazda i brak doświadczenia sprawiły, że młody kierowca na prostej drodze stracił panowanie nad autem uszkadzając wcześniej słupek hektometryczny. Miał dużo szczęścia wychodząc ze zdarzenia bez obrażeń.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 12-11-2015 19:16, odsłon: 2743)

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie gminy Ryki. Kierowca dostawczego forda doprowadził do zdarzenia z volkswagenem oraz kierowca autobusu potrącił pieszą na pasach. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 12-11-2015 18:33, odsłon: 2358)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook