Dzisiaj jest czwartek, 11 sierpnia 2022 r., 223 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Tegoroczne zajęcia wakacyjne w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie, które odbywały się pod hasłem „Wakacyjne hece w bibliotece” miały na celu rozbudzanie oraz rozwijanie wyobraźni dzieci w nich uczestniczących.

Dzięki przygotowanym propozycjom dzieci, spędzające wakacje w naszym mieście, mogły wypełnić swój wolny czas twórczą i jednocześnie przyjemną i wesołą zabawą.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 20-07-2022 23:23, odsłon: 133)
Fot. Kamil Krypski

W dniach od 9 do 19 lipca harcerze z Dęblina, Ryk i Stężycy odbyli 10 dniowy obóz pn. Robinsoniada w siedzibie Hufca w Rykach przy ul. Piaskowej. Jednak obóz to obóz, harcerze nie spali w budynku hufca lecz rozstawili namioty harcerskie tzn. dziesiątki oraz wojskowe NS 97.

Zapytacie pewnie dlaczego Robinsoniada? Jak mówi Komendant Hufca ZHP Ryki Jacek Zagożdzon: „Wzorem był dla nas Robinson Crusoe, który musiał poradzić sobie na bezludnej wyspie. My także staraliśmy się przygotować łodzie, zbudowaliśmy szałas, palenisko, czy prowizoryczne polowe kuchnie … itd.”

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 20-07-2022 22:35, odsłon: 148)

15 lipca ruszył program „Czyste Powietrze Plus”: będą wyższe dotacje na wymianę „kopciuchów” i ocieplanie domów jednorodzinnych.

 

Zyskają najmniej zarabiający. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 17-07-2022 11:11, odsłon: 201)

Już 22 lipca do Dęblina zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 22, 23 i 24 lipca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków, czyli rodzinna uczta „pod chmurką” dla całej rodziny.

 

To prawdziwa gratka dla fanów street foodu i dobrej kuchni. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI. 

 

A my zapraszamy do konkursu na naszej stronie na Facebooku. Do wygania jedzonko z food trucka.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 15-07-2022 23:33, odsłon: 333)

W minioną niedzielę 10 lipca w kościele pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie odbył się II koncert organowy w ramach VIII Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową. Tego dnia na dęblińskich organach wystąpił słowacki artysta Stanislav Šurin, grając przepiękny koncert.

 

Zebrana publiczność podziękowała artyście gromkimi brawami, za co otrzymali dodatkowy utwór, wykonany poza programem koncertu. Tuż po koncercie, w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Dęblina Aneta Piwońska i Grażyna Paczek wręczyły artyście bukiet kwiatów i gratulację pięknie wykonanego koncertu.

 

Podziękowania złożyła również Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, wręczając artyście upominki związane z naszym miastem. Następnie każdy ze słuchaczy mógł osobiście porozmawiać z artystą, zrobić sobie wspólne zdjęcie, czy zakupić płytę CD. Koncert zaliczamy do udanych.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 13-07-2022 17:14, odsłon: 188)

Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na wernisaż wystawy twórczości Łęczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki "Plama" FORMATOWANIE BARW dn. 16 lipca o godz. 17:00 w GALERII NAD WISŁĄ MDK, uL. 15 PP „Wilków” 32 b, Dęblin.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 13-07-2022 14:51, odsłon: 187)

MBP Filia Wiślana zaprasza na: WAKACJE W BIBLIOTECE. 01-05.08.2022 r. W Programie zajęcia plastyczne, gry planszowe, zabawy z książką i o książce, zabawy ruchowe, piramida zdrowia. Zapisy w bibliotece lub pod nr telefonu: 81 883 09 66

 

MBP Filia Wiślana zaprasza na: WAKACJE W BIBLIOTECE. 01-05.08.2022 r. W Programie zajęcia plastyczne, gry planszowe, zabawy z książką i o książce, zabawy ruchowe, piramida zdrowia. Zapisy w bibliotece lub pod nr telefonu: 81 883 09 66

Plakat z informacjami
 
 
 
 
 
 
Powrót
 
 
 
 


Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 13-07-2022 13:40, odsłon: 179)

We wtorek 12 lipca o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie odbył się pierwszy trening, który był szansą dla wszystkich chętnych zawodników, chcących spróbować swoich sił w Czarnych Dęblin.

 

W przyszłym sezonie nasi zawodnicy będą mieli szansę prezentować się zarówno na boiskach A-Klasy, jak i Klasy B.

 

Chcesz spróbować swoich sił w seniorskiej piłce?

 

Przyjdź na trening!

#dumadęblina

 

Autor: MKS Czarni 1947 DęblinCzytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, dodano: 13-07-2022 12:47, odsłon: 216)

Goście janowieckiego parku to przede wszystkim rodziny, które przybywają tu po przygody i żeby spędzić tu wartościowy czas.

 

Oddajemy im dzisiaj głos, ich szczere opinie płyną prosto z serca.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 12-07-2022 12:54, odsłon: 144)

W Dęblinie, w dniu 12 lipca 2022 r. /wtorek/, odbędą się I Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej.

 

Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej to święto państwowym (bez dnia wolnego od pracy), które zostało ustanowione przez Parlament Rzeczypospolitej Polskiej 29 września 2017 r. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 11-07-2022 18:55, odsłon: 176)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook