Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Trwa nabór do Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do, w której dzieci i młodzież jest szkolona na najwyższym poziomie. Gwarantem jakości prowadzonych treningów są doświadczeni INSTRUKTORZY MIĘDZYNARODOWI Taekwon-do ITF z wysokimi stopniami mistrzowskimi oraz wykwalifikowani INSTRUKTORZY KRAJOWI.

 

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na próbny trening.

 

Tel: 663 493 769

 

Taekwon-do to koreańska sztuka walki i samoobrony bez użycia broni, wykorzystująca do walki jedynie nogi oraz ręce. Słynie przede wszystkim z szybkich, wysokich kopnięć, często wykonywanych z wyskoku oraz w różnych kombinacjach.

 

Więcej informacji TUTAJ

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 16-05-2024 19:42, odsłon: 375)
Źródło: ZSZ nr 1/Facebook

Jubileusz 80-lecia ZSZ nr 1 jest tuż tuż.


Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie materiałów związanych z naszą placówką. Mogą to być zdjęcia, filmy, stare dokumenty, wszystko co może wzbogacić uroczystość jubileuszową.


Materiały można przesyłać tradycyjną pocztą lub przynieść do szkoły (po wykonaniu kopii gwarantujemy ich zwrot):


Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie
ul. Tysiąclecia 27
08-530 Dęblin
z dopiskiem: „materiały 80-lecie”

lub przesłać pocztą elektroniczną:
zsz1foto@gmail.com
z dopiskiem: „materiały 80-lecie”


Prosimy również o krótką informację na temat dostarczanych materiałów:


• z którego roku pochodzą,
• jakich wydarzeń dotyczą,
• kto jest ich właścicielem/autorem, itp.

Z góry dziękujemy za okazaną życzliwość i współpracę.

 

Dyrektor ZSZ nr 1 w Dęblinie
Artur Misiak

 

 

                                                                                                        

 (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 13-05-2024 19:56)

25 kwietnia 2024r w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się charytatywny kiermasz ciast. Celem tej akcji była zbiórka pieniędzy na dofinansowanie zakupu windy do przewozu łóżek w "Fundacja Hospicjum - Razem możemy więcej" w Stawach.

 

Przez cały dzień szkolni wolontariusze sprzedawali ciasta, ciasteczka, babeczki i galaretki z owocami na przerwach międzylekcyjnych.

 

Słodkości kupowali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły otrzymując jednocześnie naklejkę na pamiątkę okazanego wsparcia.

 

Wszystkie ciasta zostały sprzedane, za co należą się wielkie i gorące podziękowania wszystkim uczniom oraz rodzicom zaangażowanym w prace związane z wypiekami.

 

Wynik zbiórki to 1553zł i 79 gr., które przekazalno przedstawicielowi „Fundacji Hospicjum – Razem możemy więcej”.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 13-05-2024 19:52, odsłon: 319)

W niedzielny poranek 21 kwietnia 2024 roku 23 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie zakończyło dwutygodniowy pobyt w gościnnym kampusie Mobility Friends w Barcelos w Portugalii w ramach projektu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2023.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 02-05-2024 19:56, odsłon: 397)

23 kwietnia na terenie boiska „Orlik” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbył się etap powiatowy, największego w Polsce turnieju piłki nożnej – o Puchar Tymbarku.

 

Rywalizowali w nim chłopcy w kategorii wiekowej U12.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 02-05-2024 18:41, odsłon: 449)

Maja Markowska, uczennica klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie, wzięła udział w zmaganiach na etapie wojewódzkim Kuratoryjnego Konkursu z Historii!

 

Etap wojewódzki odbył się 6 marca 2024 roku w Lublinie.

 

Wyniki zostały opublikowane 9 kwietnia – Maja uzyskała TYTUŁ FINALISTY.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 02-05-2024 16:38, odsłon: 379)

Akcja „Żonkile” to ważny projekt edukacyjny, przypominający o Powstaniu w Getcie Warszawskim – 19 IV 1943 r.. Ten desperacki, heroiczny zryw jest na świecie symbolem walki o godność, jednak w Polsce Powstanie w Getcie wciąż pozostaje mało znane.

 

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna Filia Wiślana włączyła się do akcji i przeprowadziła cykl spotkań z uczniami szkół podstawowych. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas drugich z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 i Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz uczniowie klasy szóstej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 27-04-2024 10:36, odsłon: 458)

17 kwietnia na terenie boiska „Orlik” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbył się Miejski Turniej Piłki Nożnej klas 7-8 o Puchar Dyrektora ZSO w Dęblinie w kategorii chłopców. Był to jednocześnie etap gminny rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego.

 

Udział w nim wzięły 3 drużyny:

1. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Dęblinie, prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego – Cezarego Podlaskiego

2. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie, prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego – Waldemara Futerę

3. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie, prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego – Piotra Świtaja

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 27-04-2024 10:27, odsłon: 490)

Na początku kwietnia uczniowie ZSO w powiatowych zawodach sportowych awansowali do etapu rejonowego i reprezentowali szkołę w drużynowych biegach przełajowych w Leszkowicach. Byli tam pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Elżbiety Smolińskiej-Cieśli i Wojciecha Lipnickiego.

 

Trasa biegu dla każdej kategorii wiekowej była dobrze oznaczona. Dziewczęta i chłopcy z klas IV-VI pokonali dystans 800m, chłopcy z klas VII-VIII – 1000 m, natomiast dziewczęta liceum 1200 m.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 27-04-2024 10:15, odsłon: 372)

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie, którzy odbywają praktyki zawodowe w Portugalii, realizowane w ramach programu projektu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2023, w weekend zwiedzali Portugalię.

 

Sobotnie przedpołudnie przywitało nas cudownym słońcem, wskazującym drogę do malowniczego Aveiro, które jest położone w północnej Portugalii - 75 km od Porto. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy jednak od odwiedzenia Costa Nova. Jest to nadmorska cześć Laguny Aveiro, która kiedyś była wioską rybacką, a dziś jest dzielnicą miasta Ilhavo oraz pięknym i popularnym miejscem turystycznym nad oceanem.

 

Jest to miejsce, gdzie chce się spędzić portugalskie wakacje! Wszystko za sprawą klimatu, architektury i wspaniałych plaż oraz kilku dobrych restauracji z rybami i owocami morza.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 27-04-2024 09:24, odsłon: 388)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook