Dzisiaj jest poniedziałek, 05 grudnia 2022 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Okazją do spotkania z dziećmi z Miejskiego Przedszkola Nr. 3 gr. IV „Sówki”, był obchodzony na całym Świecie „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”. Przedszkolaki odwiedziły MBP Filia Rycice dnia 25 listopada, dokładnie w dniu Święta.

 

Najpierw – oglądając prezentację multimedialną – dzieci zapoznały się z historią powstania tej sympatycznej maskotki, poznały różne gatunki niedźwiedzi oraz jakich bajek stały się bohaterami. Okazało się, że wszyscy doskonale znają tych bohaterów.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 30-11-2022 10:45, odsłon: 71)

W dniu 16 listopada 2022r., uczniowie naszej szkoły: Aivar Kossaev i Peil Toktassyn wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie z okazji upamiętnienia 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i wkładu szachistów polskich w jej odzyskanie i utrzymanie.

 

Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 30-11-2022 07:38, odsłon: 132)

W dniu 16 listopada br. w „Zajeździe na Towarowej” odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Dęblinie. Głównym celem zebrania było wybranie nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. Jednak zanim do tego doszło odczytane zostały sprawozdania z poprzednich lat działalności stowarzyszenia.

 

Zebranie odbyło się w obecności lokalnych władz samorządowych; Wicestarosty Powiatu Ryckiego Moniki Kośmińskiej oraz Burmistrz Miasta Dęblin Beaty siedleckiej.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 29-11-2022 19:24, odsłon: 260)

Po raz kolejny grupauczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie przez 2 tygodnie podnosiła swoje umiejętności zawodowe w Sewilli (Hiszpania).

 

Od 14 do 25 listopada 2022r. kolejnych 16 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie kształcących się w zawodzie technik mechanik lotniczy, realizuje w Sewilli praktyki zagraniczne w ramach projektu „Europejskie umiejętności zawodowy start – edycja 2” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 29-11-2022 12:17, odsłon: 94)

17 listopada 2022 roku w "Piątce" odbyła się niezwykle ważna uroczystość – ślubowanie i pasowanie na ucznia.

 

W tym dniu dzieci z klasy 1a oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. gen. Wł. Sikorskiego.

 

W obecności dyrekcji, nauczycieli oraz swoich najbliższych pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i aktorskie i w ten sposób udowodnili, że zasługują na miano uczniów szkoły.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, Miasto Dęblin, dodano: 28-11-2022 18:08, odsłon: 199)

W dniu 25 listopada obchodzimy w Polsce Dzień Kolejarza i Pracowników Kolei. Data nawiązuje do wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, która jest patronką kolejarzy.

 

W Dęblinie uroczyste obchody święta kolejarzy odbyły się 27 listopada w niedziele. W tym dniu odbyła się uroczysta msza święta w Parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie. Była koncelebrowana przez proboszcza dęblińskiej parafii księdza Andrzeja Kanię i ks. Eugeniusza Zarębińskiego, krajowego duszpasterza kolejarzy.

 

We mszy świętej wzięli udział przedstawiciele władz kolei wraz z pocztami sztandarowymi z Dęblina, Warszawy, Lublina, Kielc czy Skarżyska Kamiennej. Nie zabrakło, również przedstawicieli władz samorządowych Miasta Dęblin oraz licznie zgromadzonych mieszkańców Dęblina.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-11-2022 14:59, odsłon: 213)

„To jest miłość od pierwszego wejrzenia”-tak o Sewilli mówili uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbywający praktyki zagraniczne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej podczas spaceru z panią koordynator Izabelą Kołodziej. Nic w tym dziwnego.

 

Trudno się oprzeć urokowi tak pięknego i klimatycznego miasta.Każde z wielu odwiedzonych miejsc było urzekające i wyjątkowe.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 28-11-2022 13:53, odsłon: 58)

18 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się wojewódzka Gala podsumowująca największy w Polsce plebiscyt medyczny Hipokrates 2022 organizowany przez Kurier Lubelski. Plebiscyt prowadzony był pod patronatem Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-11-2022 14:46, odsłon: 117)

W dniu 17 listopada łącznie 27 uczniów z klas maturalnych i klas trzecich Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie uczestniczyło w Pielgrzymce na Jasną Górę do Częstochowy.

 

Ich przewodnikami były: Urszula Kowalska oraz Małgorzata Radomska.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 27-11-2022 14:36, odsłon: 68)

Dnia 24 listopada do MBP Filii Wiślana w zimowej scenerii przybyli uczniowie klasy pierwszej ze SP Nr5 pod opieką Pani Katarzyny Jaśkowskiej.

 

Pretekstem do odwiedzenia biblioteki było święto obchodzone pod nazwą: Dzień Pluszowego Misia. Przybyli uczniowie rozpoczęli wizytę od zapoznania się z pracą, funkcjonowaniem i zasadami korzystania z biblioteki publicznej. Obejrzeli prezentację: ”Jak powstaje książka”, a następnie sami ułożyli we właściwej kolejności z rozsypanych kartoników z wyrazami drogę powstawania książki.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , dodano: 26-11-2022 12:30, odsłon: 97)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników.
Szczegóły ogłoszenia

Oriflame Wszystko - 20% Plus Bonusy
Jeśli lubisz kosmetyki Oriflamei chciałabyś je mieć 20% taniej,a do tego zdobywać nagrody, otrzymywać dodatkowe zniżki do -80%,t...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiązania skalujące, GPU Rigs, Bitmain, Antminer, iPollo, Bobcat dostępne na sprzedaż
Aby uzyskać wyczerpującą listę i szczegółowe informacje o produktach, odwiedź nas na stronie: https://www.viconicsmines.com/ E-...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook