Dnia 10.04.2014r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Ekologiczna Palma Wielkanocna" organizowanego przez Miejski Dom Kultury dla dzieci z dęblińskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Niespodzianką poprzedzającą wręczenie nagród był pokaz wyplatania koszyka wielkanocnego a następnie przedstawienie i omówienie jego zawartości w formie quizu.
Nagrody w konkursie wręczały:
- Agata Osika – Kucharska – dyrektor MDK Dęblin
- Jolanta Pyra – przewodnicząca jury, Kierownik WTZ Dęblin
- Anna Krawczak – instruktor plastyki MDK
PROTOKÓŁ:
Ocena prac nadesłanych na konkurs plastyczny "Ekologiczna Palma Wielkanocna" zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów w kategoriach klas: I-III,IV-V, i gimnazjum.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2,4,5,6, oraz dzieci
z OSW. Na konkurs wpłynęło 90 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.
Komisja składająca się z uczestników Akademii Kreatywności działającej w MDK:
- Jolanta Pyra – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej,
- Magdalena Rutkowska mgr ogrodnictwa i florystyki - właściciel firmy "Studio Kwiatowe",
- Teresa Piesio mgr sztuki,
- Magdalena Mikusek mgr pedagogiki - terapeuta zajęciowy,
- Małgorzata Jędrzejczyk mgr ekonomii, artysta rękodzielnik,
biorąc pod uwagę samodzielność wykonanych prac oraz pomysłowość w przedstawieniu tematu, postanowiła:
Nagrodzić:
- 7 prac w kategorii ekologiczna palma wykonana z materiałów wtórnych,
- 6 prac w kategorii ekologiczna palma wykonana z materiałów naturalnych.
Wyróżnić:
- 24 prace.
Podczas obrad jury postanowiło również przyznać dwie nagrody indywidualne ufundowane przez:
-właścicielkę "Studia Kwiatowego" Magdalenę Rutkowską,
-kierownika WTZ Jolantę Pyra
NAGRODY
Szkoła Podstawowa Nr 2
Magdalena Laszczewska kl. 5a, Alicja Fryc kl. 5a
Szkoła Podstawowa Nr 4
Magdalena Wrona kl. 2a, Monika Kielich kl. 1a, Maciek Adamski kl. 2a
Szkoła Podstawowa Nr 5
Piotr Niewiadomski kl. 3a, Malwina Kucharska kl. 3a, Maria Kopeć kl. 3a
Szkoła Podstawowa Nr 6
Filip Konopka kl. 6, Lucja Konopka kl. 2, Ania Woźniak kl. 6, Magda Sosnowska kl. 6
Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Łukasz Mikusek kl. 3
Nagroda ufundowana przez Magdalenę Rutkowską „Studio Kwiatowe”
Anna Woźniak Szkoła Podstawowa nr 6
Nagroda ufundowana przez Jolantę Pyrę
Oliwier Krawczak Szkoła Podstawowa nr 4
WYRÓŻNIENIA
Szkoła Podstawowa Nr 2
Natalia Jońska kl. 5a
Szkoła Podstawowa Nr 4
Martyna Szkoda kl. 3a, Alicja Grzegorzek kl. 1a, Magda Żarczyńska kl. 3a, Martyna Kur kl. 3a, Emilia Stelliga kl. 3a, Julia Olender kl. 3a, Agata Szczepaniak kl. 3a, Kamila Mikinnik, Anna Radzikowska
Szkoła Podstawowa Nr 5
Magdalena Pełka kl. 2a, Magdalena Królik kl. 3b, Aleksandra Pielecha kl. 2, Julia Kusiak kl. 3a, Natalia Madejska kl. 2a
Szkoła Podstawowa Nr 6
Mateusz Konopka kl. 2, Przemysław kania kl. 2, Paulina Górniak kl. 2, Jakub Rybka kl. 2, Wiktoria Jędrych kl. 2
Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
Roksana Kamińska lat 17, Paweł Grzechnik lat 18, Aneta Lasek kl. 1, Anna Adamczyk
Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD |