Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W ręce dęblińskich policjantów wpadło dwóch mieszkańców tego miasta. Mężczyźni kilka dni wcześniej włamali się do mieszkania na terenie Dęblina. Ukradli elementy wyposażenia na kwotę 1000 złotych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2859

Od 25 lutego do 3 marca 2014 roku odnotowano 13 zdarzeń, w tym 7 pożarów i 6 miejscowych zdarzeń informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2986

Informacje dostarczone od Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Rykach. W naszej kronice: wydarzenia, wypadki, włamania, pobicia i zaginięcia. Dostarczamy na bieżąco informacji co wydarzyło się w powiecie ryckim. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3721

Policjanci z Dęblina uratowali życie 44-latkowi, który  próbował się popełnić samobójstwo. Kiedy sierż. szt. Krzysztof Giza i st. sierż. Andrzej Michalak weszli do mieszkania mężczyzna miał założoną pętlę na szyi, miła już  trudności z oddychaniem. W chwili zdarzenia był pijany, miał  ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3066
Dęblin24

Fałszywy siostrzeniec chciał wyłudzić od 74 letniej mieszkanki Dęblina 15 tysięcy złotych na odszkodowanie. Kobieta przed przekazaniem pieniędzy zażądała od pośrednika dokumentu tożsamości.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2969
Źródło KWP Lublin

Ryccy policjanci dbając o bezpieczeństwo najmłodszych organizują spotkania w szkołach, podczas których propagują zasady bezpiecznych zachowań. Funkcjonariusze na dzisiejszym spotkaniu w Szkole Podstawowej w Owni poruszyli temat cyberprzemocy i zagrożeń płynących z użytkowania komputera oraz Internetu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2906
Źródło PSP Ryki

Z informacji przesłanych przez Oficera Prasowego Komendy Powiatowej PSP w Rykach wynika, że w okresie od 18 do 24 lutego 2014 roku doszło do 5 zdarzeń. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3274
Źródło PSP Ryki

21 lutego 2014 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Rykach odbyła się narada służbowa, na której podsumowano działalność komendy w 2013 roku. W naradzie udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy oraz zaproszeni goście.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 4555
Źródło KWP Lublin

Ofiarami oszustów najczęściej padają osoby starsze, samotnie mieszkające. Pomysłowość oszustów jest nieograniczona. O metodach ich działania oraz jak nie dać sie oszukać rozmawiali ryccy policjanci z seniorami z Bazanowa Starego.

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2848

Mężczyzna ukradł w jednym ze sklepów artykuły spożywcze. Żeby utrzymać się w posiadaniu skradzionych przedmiotów uderzył zatrzymującego go ochroniarza. W kilka minut po zgłoszeniu policjanci zatrzymali napastnika.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2855

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook