Dzisiaj jest sobota, 09 grudnia 2023 r., 343 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Pierwszy dzwonek już za uczniami. Oznacza to powrót do szkolnych ławek, spotkanie z dawno nie widzianymi kolegami i koleżankami oraz sprawdziany, klasówki, testy. Po prostu nauka. Niektóre z dzieci w murach szkoły stawiają pierwsze kroki, inne już znają szkolne ławki od jakiegoś czasu. Nasza redakcja odwiedziła tego dnia ZSO w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2492

W czwartek 1 września uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny, niektórzy z nich dzwonek usłyszą po raz pierwszy. Jak co roku dzieci do szkoły będą potrzebować zeszytów, książek, kredek, ubrań i wielu innych potrzebnych przedmiotów do nauki. Rok w rok rodzice mocno naruszają domowy budżet, aby pociechę wyprawić do szkoły. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2118

W ramach projektu „Kino w bibliotece” Miejska Biblioteka Publiczna przystąpiła do realizacji cyklu zajęć profilaktycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Na zajęcia zaproszono uczniów klas gimnazjalnych  z Zespołu Szkół Nr 3 w Dęblinie. W części zajęć udział wzięła również młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1   w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3462

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Filia Rycice Miejskiej Biblioteki Publicznej we współpracy z Miejskim Przedszkolem  nr 3 zorganizowała spotkania czytelnicze i akcję głośnego czytania dla dzieci z przedszkola.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2874

We wtorek 12 kwietnia przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie odwiedziła pani Milena z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie. Pani bibliotekarka czytała dzieciom opowiadania o ich ulubionych bohaterach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2180
Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Dęblinie

W poniedziałek 18 kwietnia o godz. 9.00 rozpoczęła się pierwsza część egzaminu dla gimnazjalistów, w której trzecioklasiści zmierzyli się z historią i WOS-em. Druga część rozpoczęła się o 11.00 egzaminem z języka polskiego. Egzaminy będą trwać przez trzy kolejne dni. W Dęblinie, w trzech szkołach, do tego ważnego testu podchodzi niemal 200 uczniów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2425

W związku z programem "Zgaś ryzyko" Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach przeprowadziła spotkania edukacyjne z młodzieżą szkolną. Spotkania zostały przeprowadzone w placówkach oświatowych z terenu powiatu tj. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rykach oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rykach. W spotkaniu wzięło udział 141 osób.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2278

Tradycyjnie, jak co roku w dniu poprzedzającym 11 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dęblinie zostały zorganizowane szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości i Dnia Patrona. Ten uroczysty dzień cała społeczność ośrodka obchodziła w tym roku 6 listopada. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wystąpili w inscenizacji lekcji historii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3737

Uroczystość z okazji przyznania certyfikatu „Wiarygodna Szkoła” oraz tytułu "Srebrna Szkoła 2015" odbyła się 10 marca br. w Ogólnokształcącym Liceum Lotniczym w Dęblinie. Wydarzenie licznie zgromadziło kadrę pedagogiczną, absolwentów szkoły oraz uczniów Liceum.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 5210

17 marca placówkę Filii Wiślana Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie odwiedziła grupa uczniów drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie. Na bibliotecznej lekcji dzieci dowiedziały się jakie zwyczaje wielkanocne panują w Polsce. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 4069

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook