Dzisiaj jest środa, 31 maja 2023 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W ramach projektu „Kino w bibliotece” Miejska Biblioteka Publiczna przystąpiła do realizacji cyklu zajęć profilaktycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Na zajęcia zaproszono uczniów klas gimnazjalnych  z Zespołu Szkół Nr 3 w Dęblinie. W części zajęć udział wzięła również młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1   w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3268

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Filia Rycice Miejskiej Biblioteki Publicznej we współpracy z Miejskim Przedszkolem  nr 3 zorganizowała spotkania czytelnicze i akcję głośnego czytania dla dzieci z przedszkola.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2698

We wtorek 12 kwietnia przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie odwiedziła pani Milena z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie. Pani bibliotekarka czytała dzieciom opowiadania o ich ulubionych bohaterach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2015
Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Dęblinie

W poniedziałek 18 kwietnia o godz. 9.00 rozpoczęła się pierwsza część egzaminu dla gimnazjalistów, w której trzecioklasiści zmierzyli się z historią i WOS-em. Druga część rozpoczęła się o 11.00 egzaminem z języka polskiego. Egzaminy będą trwać przez trzy kolejne dni. W Dęblinie, w trzech szkołach, do tego ważnego testu podchodzi niemal 200 uczniów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2250

W związku z programem "Zgaś ryzyko" Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach przeprowadziła spotkania edukacyjne z młodzieżą szkolną. Spotkania zostały przeprowadzone w placówkach oświatowych z terenu powiatu tj. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rykach oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rykach. W spotkaniu wzięło udział 141 osób.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2092

Tradycyjnie, jak co roku w dniu poprzedzającym 11 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dęblinie zostały zorganizowane szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości i Dnia Patrona. Ten uroczysty dzień cała społeczność ośrodka obchodziła w tym roku 6 listopada. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wystąpili w inscenizacji lekcji historii. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3547

Uroczystość z okazji przyznania certyfikatu „Wiarygodna Szkoła” oraz tytułu "Srebrna Szkoła 2015" odbyła się 10 marca br. w Ogólnokształcącym Liceum Lotniczym w Dęblinie. Wydarzenie licznie zgromadziło kadrę pedagogiczną, absolwentów szkoły oraz uczniów Liceum.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 4916

17 marca placówkę Filii Wiślana Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie odwiedziła grupa uczniów drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie. Na bibliotecznej lekcji dzieci dowiedziały się jakie zwyczaje wielkanocne panują w Polsce. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 3832

Poetka, nowelistka, pisarka dla dzieci, krytyk, publicystka i tłumaczka. Jej twórczość znalazła trwałe miejsce w literaturze polskiej oraz uzyskała szerokie uznanie społeczne. Dowodem tego jest wiele przedsięwzięć wyrażających uznanie dla autorki "Mendla Gdańskiego" czy "Naszej szkapy". W cyklu Patroni dęblińskich ulic - Maria Konopnicka

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2714
Foto: KPP Ryki

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych ryccy policjanci odwiedzili dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 2 im. Marii Kownackiej w Rykach. Funkcjonariusze zaprezentowali dzieciom specyfikę codziennej służby policjanta oraz przekazywali podstawowe zasady bezpieczeństwa, które mogą uchronić maluchy przed różnego rodzaju zagrożeniami. Dzieci z dużą uwagą słuchały rad policjanta. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły policjantom piękną laurkę.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Edukacja , odsłon: 3634

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook