Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Studniówka Zespołu Szkół zawodowych nr 1 w Dęblinie
Dodał: admin, 04-02-2020 16:30, odsłon: 763

Bal Studniówkowy to jedno z wydarzeń, które na zawsze pozostaje w pamięci. Towarzyszy mu niezwykła i uroczysta atmosfera. To czas, który zapowiada, że niespełna sto dni dzieli maturzystów od egzaminu maturalnego, najważniejszego egzaminu w życiu człowieka.

 

Tegoroczny Bal Studniówkowy Zespołu Szkół Zawodowych w Dęblinie odbył się 1 lutego 2020 roku w Sali Weselnej ,,Cichy Dwór” w Oblinie.

 

Uroczystość poprowadzili uczniowie klas maturalnych: Vitaliia Yasen i Maciej Bernat, którzy serdecznie przywitali dyrekcję szkoły, zaproszonych gości, wychowawców i nauczycieli, rodziców oraz koleżanki i kolegów z osobami towarzyszącymi.

 

Uroczystość uświetnili znamienici goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele organu prowadzącego szkołę z panem Dariuszem Cenklem- Wicestarostą Powiatu Ryckiego i panią Małgorzatą Grzechnik – Naczelnikiem Wydziału Edukacji ,Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych oraz przedstawiciele zakładów pracy, z którymi szkoła współpracuje, zaprzyjaźnieni dyrektorzy dęblińskich szkół, goście z Ukrainy.

 

 

Uczniowie klas maturalnych podziękowali swoim nauczycielom za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wyrozumiałość. Szczególne podziękowania skierowali do pani dyrektor Jolanty Kiebzak, pani Marty Pielak – kierownika internatu i pana Mariusza Kłosa - kierownika kształcenia praktycznego, wręczając im kwiaty, będące symbolem wdzięczności.

 

 

Uczniowie podziękowali także swoim wychowawcom, którzy zawsze służyli im pomocą, obdarzali zrozumieniem i wiernie towarzyszyli we wspólnej wędrówce: pani Beacie Liszkiewicz - wychowawczyni klasy 4 tm, pani Monice Pawłowskiej – wychowawczyni klasy 4 tei, pani Małgorzacie Radomskiej i Beacie Adamczyk wychowawczyniom klasy 4 tk oraz panu Tomaszowi Nowakowi – wychowawcy klasy 4 tl.

 

Oficjalnego otwarcia studniówki dokonała Dyrektor ZSZ nr 1 w Dęblinie pani Jolanta Kiebzak, która zwróciła się do maturzystów życząc im udanej zabawy ale przede wszystkim sukcesów na maturze i w dorosłym życiu. Nie zabrakło przemówień zaproszonych gości. Głos zabrali Wicestarosta Powiatu Ryckiego – pan Dariusz Cenkiel, pan Andrzej Matysiewicz –Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie , pani Ludmiła Buchowcew –Dyrektor Agencji Współpracy z Zagranicą oraz Przewodnicząca komitetu Organizacyjnego Studniówki –pani Iwona Pyra.

 

 

Uroczystość uświetnił występ ukraińskiego zespołu Barvinok. Zgodnie z tradycją, goście z Ukrainy złożyli na ręce pani Dyrektor Jolanty Kiebzak korowaj.

 

Uwieńczeniem części oficjalnej Balu Studniówkowego był uroczysty, dostojny, staropolski taniec – polonez oraz tradycyjny taniec maturalny młodzieży z Ukrainy – walc.

 

Potem już przyszedł czas na poczęstunek i na zabawę do białego rana. Nie zabrakło części artystycznej zatytułowanej ,,Pamiętnik niedojrzałości” , będącej impresją wokół "Ferdydurke" W. Gombrowicza. Przez całą noc do tańca porywał wszystkich zespół Lovers. Najwytrwalsi bawili się do samego końca. Zabawa była szampańska, kreacje piękne a przeżycia niezapomniane. Nad przebiegiem balu studniówkowego czuwali wychowawcy klas maturalnych oraz rodzice.

 

 

/Beata Liszkiewicz/

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Radni Powiatu Ryckiego postanowili wspomóc placówki medyczne powiatu ryckiego.   Za...
Szanowni Państwo, w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu ...
Ośrodek Rekreacyjno- Wypoczynkowy Miód Lawenda oraz Szkola Językowa Eurolingua Siedlce zapraszają ...
W ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”, które w tym roku odbyw...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość t...
Szczegóły ogłoszenia

00
Profesjonalny, skuteczny magnetyczny uchwyt, zaprojektowany do szukania żelaznych przedmiotów pod wodą. Idealnie się nadaje do ...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Lublin Dęblin
CPC LUBLIN- CZERWIEC 2020r W związku ze wznowieniem procesu certyfikacji przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie ( ...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook