Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje, że w okresie od 25 sierpnia do 2 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 8 zdarzeń, tj. 1 pożaru i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2500

Policjant wydziału kryminalnego ryckiej komendy zatrzymał 63-latka, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kilka minut wcześniej uciekł z miejsc kolizji. Osobowym audi uszkodził betonowy element ronda.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2174

22 sierpnia mieszkaniec powiatu ryckiego na jednym z portali ogłoszeniowych odnalazł ogłoszenie dotyczące sprzedaży samochodu osobowego marki BMW. Po wcześniejszych uzgodnieniach wpłacił zaliczkę w kwocie blisko 2 tysiące złotych. Sprzedający nie dostarczył zamówionego samochodu a kontakt z nim do chwili obecnej jest bezskuteczny.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2304

Jest 1 września, poniedziałek. Pierwszy dzwonek już za uczniami. Niektóre z dzieci w murach szkoły stawiają pierwsze kroki, inne już znają szkolne ławki od jakiegoś czasu. Mimo różnic łączy ich jedno: właśnie rozpoczęli rok szkolny 2014/2015. Na Lubelszczyźnie naukę rozpoczęło kilkadziesiąt tysięcy uczniów, którzy od dziś zaczęli zrywać kartki z kalendarza. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2208
KWP Lublin

Na drogach panuje wzmożony ruch, a nad bezpieczeństwem podróżujących czuwają policjanci ruchu drogowego. Sprawdzana jest prędkość i stan techniczny pojazdów. Mundurowi reagują na wszelkie przypadki naruszenia przepisów ruchu drogowego. Apelują o bezpieczną i ostrożna jazdę. Tylko wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 2 wypadków, w których jedna osoba poniosła śmierć.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3022
Fot. Zofia Barbus

Jak co roku z okazji zakończenia lata członkowie klubu "Bliżej Siebie" oraz zaproszeni goście, lato pożegnali śpiewająco. Na straży klubu stoi przewodnicząca pani Kazimiera Zamojska, która na uroczystość zaprosiła wielu wspaniałych gości. Impreza odbyła się 28 sierpnia w miniony czwartek. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2640

7 września 2014 odbędą się obchody Święta Pułkowego 15 Pułku Piechoty "Wilków" pod patronatem Władz Samorządowych Miasta Dęblin. 15 Pułk Piechoty wziął udział w wojnie polsko-bolszewickiej, w tym w bitwie warszawskiej w 1920r. oraz wojnie polsko-ukraińskiej. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 4200
Archiwum

Grzybiarze zacierają ręce, bo mają powody do radości. Po ostatnich opadach deszczu w lasach mamy zatrzęsienie grzybów. Pogoda też dopisuje. Wystarczy trochę słońca i wilgoci, a grzyby pojawiają się niemalże natychmiast. Tak więc sezon na grzyby czas zacząć! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2518

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2242

W poniedziałek 4 września uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny, niektórzy z nich dzwonek usłyszą po raz pierwszy. Jak co roku do szkoły będą potrzebować zeszytów, książek, kredek, ubrań i wielu innych potrzebnych przedmiotów do nauki. Rok w rok rodzice mocno naruszają domowy budżet, aby pociechę wyprawić do szkoły.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2457

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook