Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

30 stycznia 2014 roku tuż po godzinie 7:00 w Rykach na ulicy Lubelskiej kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę. 38-latka nie zachowała należytej ostrożności przy przechodzeniu przez jezdnię. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2436

BURMISTRZ MIASTA DĘBLIN PRZYPOMINA O ODŚNIEŻANIU CHODNIKÓW. Zgodnie z art. 5 ust. 1, pkt 4 ustawy z dnia z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (j. t. Dz. U. z 2013 r. 1399, ze zmianami) 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4211

Moi drodzy przedstawiamy Wam Dawidka. Dawidek to niespełna dwuletni mieszkaniec Puław. Dawidek jest chory. Inaczej - Dawidek jest bardzo chory. Choroba zwana anemią Diamonda-Blacfana, która została stwierdzona po badaniach krwi w Bostonie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3045
Dęblin24

Kolejny dzień zimy i kolejny problem ze śniegiem na ulicach. Tym razem na celowniku Dęblin24 były przejścia dla pieszych - nie do przejścia. Najtrudniej używać chodników i przejść jest starszym osobom, osobom poruszającym się o kulach czy z laską.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1653

W dniu 23 stycznia 2014 roku w Ratuszu Miasta odbyła się LV (55) sesja Rady Miasta Dęblin, którą poprowadził Przewodniczący rady Miasta, Henryk Wiejak oraz Wiceprzewodniczący Rady, Waldemar Chochowski. W sesji uczestniczył m.in. Burmistrz Miasta Dęblin, Stanisław Włodarczyk. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2745

W dniach od 13 do 16 stycznia 2014 roku w Puławach odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział ogółem 1432 wykonawców z naszego województwa, a także województw sąsiednich. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3712

Informacje o przestępstwach i wydarzeniach zgłoszonych przez jednostki podległe Komendzie Powiatowej Policji w Rykach w okresie od 19.01.2014  do 28.01.2014

 

  

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2594

W dniu 25 stycznia 2014r. tuż po godzinie 6.00 w miejscowości Padarz gmina Kłoczew doszło do pożaru ściany z płyty wiórowej w pomieszczeniu kotłowni. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2382
Dęblin24

Mieszkańcy ulicy Bobrowskiej w Dęblinie skarżą się, że drogowcy odśnieżając inne ulice, ulicę Bobrowską omijają szerokim łukiem. Jednak w ich imieniu pracownik Urzędu Miasta interweniował w spółce, która wygrała przetarg na odśnieżanie gminnych dróg. Dziś ulica została odśnieżona. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1582
Dęblin24

Burmistrz Miasta Dęblin z okazji zbliżającego się jubileuszu 60-lecia nadania Dęblinowi praw miejskich ogłasza konkurs na LOGO DĘBLINA. Nagrodą w konkursie jest 1000 złotych. Termin nadsyłania prac do 14.02.2014 roku.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 4035

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook