Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 14-15 marca Biegusie zapraszają do udziału w I Duathlonie Charytatywnym „Dobro powraca”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Na początku sierpnia 2014r. Pawłowi pękł tętniak, w wyniku czego na dzień dzisiejszy nie ma on kontaktu ze światem zewnętrznym – nie rusza się, nie mówi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Ryki, odsłon: 3505

18-letni mieszkaniec gminy Ryki odpowie za rozbój. Mężczyzna zatrzymał przejeżdżający pojazd, odepchnął kierowcę i odjechał. Skradzionym pojazdem spowodował kolizję, a później dachował. Dzięki szybkiej reakcji policjantów złodziej został zatrzymany. 18-latek trafił do policyjnego aresztu. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2279

W dniu 24 listopada 2014 r. Miasto Dęblin podpisało z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie umowę o dofinansowanie realizacji projektu pn.: Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Miasta Dęblina - podnoszenie efektywności energetycznej, zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji gazów cieplarnianych.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2442
KP PSP Ryki

W Sarnach, gmina Ułęż, na DK nr 17 w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez kierującego samochodem BMW na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby: kierowca i pasażer z samochodu BMW, obie były przytomne. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili poszkodowanyym wsparcia psychicznego, ustabilizowali kręgosłup szyjny za pomocą kołnierza ortopedycznego osobom poszkodowanym do czasu przyjazdu ZRM. Ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały udział 2 zastępy z KP PSP w Rykach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2712

"W karnawale same bale" pod takim tytułem odbył się bal w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Dęblinie. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się tego dnia w przepięknych strojach karnawałowych przygotowanych przez rodziców. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły. Dostarcza naszym milusińskim wiele radości i uśmiechu. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4251

19 – 23 stycznia 2015 roku w Puławach odbył się XX Ogólnopolski  Festiwal Kolęd i Pastorałek. W czasie trwania pięciodniowych  przesłuchań  w 313 prezentacjach (w tym 190 solistów) wystąpiło 1598 wykonawców w różnych kategoriach wiekowych.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 4366

29.01.2015 r. w Rykach na ul. Słowackiego doszło do zderzenia dwóch samochodów, samochód dostawczy VW Transporter wpadł w poślizg i swoim prawym bokiem uderzył w samochód osobowy Skoda Octavia. ZRM udzielał pomocy medycznej 4 osobom biorącym udział w zdarzeniu, jedną z osób poszkodowanych była Pani Burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3979
fot. Dęblin24

Dziś w godzinach porannych kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Ryk, przez Stawy w stronę Dęblina wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce pogotowie. Musimy pamiętać, że nawet zimowe ogumienie nie daje nam pewności i maksymalnej przyczepności do nawierzchni drogi.

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2597

30 stycznia 2015 r. z zaproszenia na Bal Karnawałowy WTZ Ryki skorzystali uczestnicy z WTZ Dęblin. Jak co roku bal miał konwencję balu przebierańców, a tematyką byli piraci. Na balu pojawili się piraci, marynarze, pirackie dziewczyny, oraz kapitanowie statków. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, odsłon: 3781

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego. Mężczyzna uporczywie nękał swoją byłą żonę oraz dziecko. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym, w postaci tymczasowego aresztowany na okres 2 miesięcy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2251

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook