Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

28-go czerwca o godzinie 15.30 na placu przed ratuszem odbyła się trzecia edycja Aniołów w Dęblinie - imprezy, której organizatorami są Pani Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta Dęblin, Miejski Dom Kultury oraz Fundacja Obywatelskiego Rozwoju – Ryki "I LOVE LRY. Podczas festynu w prezentacjach wokalnych i tanecznych pokazali swój kunszt młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 2184

Kolejny rok treningowy dobiegł końca. Sezon 2014/15 Dęblińska Szkoła Taekwon-do zaliczy na pewno do bardzo udanych. W klubie trenowało niemal 250 taekwondoków skupionych w 11 grupach w Dęblinie (2 grupy początkujące, 2 średniozaawansowane i 3 zaawansowane) w Rososzy, Nowodworze oraz w nowopowstałej w marcu sekcji w Maciejowicach (2 grupy początkujące).

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3497
Fot. Wykop.pl (tomasz-maciejczuk)

Prokuratura zajęła się młodym Ukraińcem, który zrobił sobie zdjęcie środkowego palca na tle Pomnika Walki i Męczeństwa w byłym obozie koncentracyjnym na Majdanku. Młody uczeń, jak twierdzi mieszka w Dęblinie. Zdjęciem pochwalił się w internecie, które wywołało sporą falę agresji oraz krytyki co do jego osoby. Jak twierdzi Kurier Lubelski autor zdjęcia obraźliwego gestu na tle pomnika Walki i Męczeństwa może usłyszeć zarzut nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2555

W dniu dzisiejszym, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dęblinie, 71-letni mieszkaniec gm. Stężyca wjechał samochodem osobowym pod koła pociągu osobowego. Na szczęście pociągi w tym miejscu zwalniają i nikomu nic się nie stało. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3248

Oddział Rejonowy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie zorganizował wyjazd w Bieszczady dla swoich członków. Organizacją wyjazdu zajęli się: Jan Prządka, Leokadia Tomiczek, Wiesława Krupa i Lidia Filipek. 8 czerwca 45-osobowa grupa emerytów wyruszyła autokarem do Polańczyka, gdzie przebywali przez 10 dni. 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 2726

Propozycja Miejskiego Domu Kultury na wakacyjne zajęcia przeznaczone dla mieszkańców powiatu. Każdy z uczestników warsztatów może wybrać kilka spośród kilkunastu propozycji MDK na dni wolne od szkoły. Wakacyjne warsztaty organizowane są corocznie przez Miejski Dom Kultury z myślą o uczestnikach, którzy chcą rozwijać swoje talenty, czy zdobywać nowe umiejętności. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1335

Na stężyckim stadionie odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej. Organizatorami turnieju był Komendant Powiatowy Policji w Rykach, nadkom. Marek Tchórz oraz Komendant Powiatowy Policji w Puławach, mł.insp. Dariusz Szkoda. Drużyna z KPP w Opolu Lubelskim zajęła I miejsce.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 2324

To, że kradzież nie popłaca przekonał się 23 czerwca br., mieszkaniec Dęblina. Mężczyzna ukradł narzędzia ogrodnicze w ryckim sklepie. Został rozpoznany po zapisie z monitoringu. Teraz amator cudzego mienia za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2424

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi nie marnują żadnej okazji aby zaprezentować swoją pracę. Uczestniczyli w pikniku rodzinnym organizowanym w Swatach. Policjanci prezentowali wyposażenie oraz znakowali rowery. Przekazywali także podstawowe zasady poruszania się po drodze.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1394

Strażacy z powiatu ryckiego w okresie od 21 do 29 czerwca 2015r. 14 razy interweniowali do zdarzeń na terenie powiatu - informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP, st. kpt. Jarosław Lasek. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2489

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook