Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 18 – 24 sierpnia dziewczęta z najstarszej grupy Małej Rewii Tanecznej spędziły w przepięknych plenerach Tatr szlifując kunszt taneczny na warsztatach w Białce Tatrzańskiej. W przerwach między treningami był czas na zwiedzanie Zakopanego, urokliwy przełom rzeki Białki, a swoją kondycję uczestnicy wzmacniali wspinając się na Kotelnicę. Również korzystali ze zdrowotnych walorów Term, gdzie wodnych atrakcji nie było końca. Już wkrótce można będzie oglądać Rewie na imprezach naszego powiatu. Zapraszamy.

 

 kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-09-2014 16:29

12 października biegusiem.pl organizuje Pierwszą Dwunastogodzinną Sztafetę Pływacką „Pływamy dla Maciusia”. Tym razem przy współudziale wszystkich darczyńców oraz chętnych chcieliby pomóc 4-letniemu Maćkowi, u którego zdiagnozowano autyzm.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2633

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące projektu sieci szerkopasmowej powstajacej na Lubelszczyźnie, które odbędzie się w dniu 09.09.2014 r. (wtorek) o godz. 11:30 się w Urzędzie Miasta Dęblin, sala nr 1.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3064

Tradycją jest, że z końcem sierpnia Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki na Artystyczne Zakończenie Lata. Tym razem impreza odbywająca się 29.08.2014r. miała wyjątkowy charakter. Wszystko za sprawą jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej Agaty Osiki-Kucharskiej – dyrektora MDK. Impreza rozpoczęła się wernisażem wystawy fotografii Agaty i Jerzego Kucharskich pt.: "Dwa miasteczka", ukazująca Kazimierz Dolny i Lanckoronę oraz ceramiki i batiku autorstwa pani Agaty.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3717

Oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje, że w okresie od 25 sierpnia do 2 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 8 zdarzeń, tj. 1 pożaru i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2189

Policjant wydziału kryminalnego ryckiej komendy zatrzymał 63-latka, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kilka minut wcześniej uciekł z miejsc kolizji. Osobowym audi uszkodził betonowy element ronda.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1891

22 sierpnia mieszkaniec powiatu ryckiego na jednym z portali ogłoszeniowych odnalazł ogłoszenie dotyczące sprzedaży samochodu osobowego marki BMW. Po wcześniejszych uzgodnieniach wpłacił zaliczkę w kwocie blisko 2 tysiące złotych. Sprzedający nie dostarczył zamówionego samochodu a kontakt z nim do chwili obecnej jest bezskuteczny.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2002

Jest 1 września, poniedziałek. Pierwszy dzwonek już za uczniami. Niektóre z dzieci w murach szkoły stawiają pierwsze kroki, inne już znają szkolne ławki od jakiegoś czasu. Mimo różnic łączy ich jedno: właśnie rozpoczęli rok szkolny 2014/2015. Na Lubelszczyźnie naukę rozpoczęło kilkadziesiąt tysięcy uczniów, którzy od dziś zaczęli zrywać kartki z kalendarza. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1922
KWP Lublin

Na drogach panuje wzmożony ruch, a nad bezpieczeństwem podróżujących czuwają policjanci ruchu drogowego. Sprawdzana jest prędkość i stan techniczny pojazdów. Mundurowi reagują na wszelkie przypadki naruszenia przepisów ruchu drogowego. Apelują o bezpieczną i ostrożna jazdę. Tylko wczoraj na drogach Lubelszczyzny doszło do 2 wypadków, w których jedna osoba poniosła śmierć.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2623
Fot. Zofia Barbus

Jak co roku z okazji zakończenia lata członkowie klubu "Bliżej Siebie" oraz zaproszeni goście, lato pożegnali śpiewająco. Na straży klubu stoi przewodnicząca pani Kazimiera Zamojska, która na uroczystość zaprosiła wielu wspaniałych gości. Impreza odbyła się 28 sierpnia w miniony czwartek. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2284

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook