Dzisiaj jest czwartek, 30 listopada 2023 r., 334 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kronika policyjna: W ciągu sześciu dni, aż 10-ciu zatrzymanych uczestników ruchu drogowego było pod wpływem alkoholu
Dodał: EdytaD, 18-03-2014 15:27, odsłon: 3082

Jak alkohol działa na kierowcę? Po pierwsze:  po wypiciu jednego piwa mamy w organiźmie około pół promila alkoholu. Podobnie jest po wypiciu kieliszka wódki czy lampki wina. Po drugie: już jedno piwo powoduje zaburzenie koncentracji. Prowadzisz samochód, jedziesz rowerem czy idziesz pieszo wolniej reagujesz na nagłe sytuacje powstające na drodze. Po trzecie: Więcej alkoholu sprawia, że nie potrafimy prawidłowo ocenić prędkości naszego pojazdu ani odległości między pojazdami. Nie zauważamy znaków, świateł czy pieszych. Czy warto zatem ryzykować? 

 

 

Z informacji przesłanych przez Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Rykach dowiadujemy się, że w okresie od 11 marca do 17 marca aż 10-ciu zatrzymanych uczestników ruchu drogowego było pod wpływem alkoholu.


2014/03/11

Ryki: Policjanci ZPI KPP Ryki zatrzymali M. J. zam. gmina Ryki, lat 35, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości z wynikiem 0,42 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/03/12

Trzcianki: Policjanci Zespołu Dzielnicowych KPP Ryki zatrzymali M. G. lat 33, zam. gm. Nowodwór, który kierował rowerem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości, wynik badania 0,87mg/l.

2014/03/12

Wola Zadybska: Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali L. B. zam. gm. Kłoczew , lat 60, który kierował samochodem osobowym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości, wynik badania 1,11mg/l.

2014/03/12

Sobieszyn: Policjanci Zespołu Dzielnicowych KPP Ryki zatrzymali P. B. zam. gm. Ułęż ,lat 35, który kierował samochodem osobowym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości, wynik badania 0,44mg/l.

2014/03/12


Ryki: Policjanci ZPI KPP Ryki zatrzymali G. P. zam. gmina Ryki , lat 30, który kierował rowerem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości, wynik badania 0,53mg/l.

2014/03/16

Ryki: Dzięki szybkiej reakcji policjanci RD KPP zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Honda, M. F. zam. gm. Nowodwór, lat 25, będącego w stanie nietrzeźwości 0,96 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, który wcześniej uszkodził ławkę na parkingu przy ul. Lubelskiej.

2014/03/13

Brzeziny: Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali B.W. zam. gm. Stężyca, lat 46, która kierowała rowerem po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości, wynik badania 1,59mg/l.

2014/03/11

Dęblin: Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali P. G. zam. gmina Dęblin lat 42, który kierował rowerem znajdując sie w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,25 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/03/11

Dęblin: Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali D. S. zam. gmina Dęblin lat 47, który kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,39 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. .

2014/03/17

Dęblin: Policjanci KP Dęblin zatrzymali Ł.Ć. zam. gmina Dęblin, lat 23, który kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,80 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świec...
Burmistrz Miasta Dęblin ogłasza konsultacje z mieszkańcami Miasta Dęblin dotyczące wyboru nazwy dla nowop...
5 grudnia 2023 r. przypada kolejna 156. rocznica urodzin Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego. Z...
W dniu 29 listopada, w kolejną rocznicę wybuchu powstania listopadowego oraz w Dniu Podchorążego (święto ...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook